Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy is működik ez az első...

Hogy is működik ez az első gyümölcs-kinálás?

Figyelt kérdés
segitséget kérnék-kislányom kb 8 körül reggelizik-ebéd fél12 körül van.-a kettő között nem szoptatom-jobb esetben alszik is.de,ha ébred,akkor 10körül kellene kinálgatni a gyümölccsel?most még csak 3és fél hónapos-de 4.hónaptól javasolják-és utána szoptatni kell-vagy tegyem az ebéd elé-és utána jön az anyatej?
2013. nov. 4. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy csinálnám, hogy a reggelijét meghagynám változatlanul, és a következő evés előtt kóstoltatnám, hiszen ezek még csak pár kanálnyi gyümölcsök. Ha evés után adnád, akkor már jóllakottan nem hinném, hogy nagyon kívánná az új ízeket. Ja, és jól írtad, délelőtt kell kóstoltatni, hogy ha valami baja lenne tőle, akkor az ne éjszaka jöjjön elő. az almától szerintem nem lesz baja, azzal nyugodtan kezdheted, utána őszibarack, én banánt is adtam utána, és jöhetnek a zöldségek a hozzátáplálási táblázat alapján! Sok sikert!
2013. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. nov. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!