Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S51simsonom nem akar "normális...

S51simsonom nem akar "normálisan" elindulni. Húzom a gázt és nem akar felpörögni. Turáztatni kell indulás előtt hogy rendesen elinduljon. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
tudtommal nem a gázt húzzuk elindításkor mert azzal kiütöd a szivatót bővebb infó alapján jobban tudnánk segíteni
2013. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
túl sok benzint kap és belefullad alapjáraton, állíts a keveréken
2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs de kétértelmüen írtam le a kèrdést. Nem a beíndítàsra gondolok
2013. jún. 11. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom karbit tisztítottál.

Akkor csinál ilyet ha nincs jól beállítva a benzin levegő keverési arány.

[link]

2013. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs de kétértelmüen írtam le a kèrdést. Nem a beíndítàsra gondoltam. Azzal nincs probléma. Az utàna valò elindulâsra. Szèpen jâr a motor alapjàratba de amikor indulnèk vele nem akar pörögni csak ha előtte kicsit tùráztatom.
2013. jún. 11. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez benzin-levegő keverési arány rossz beállításnál ugyan ez a baja!Nem értem mi nem volt egyértelmű? :)
2013. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a beállítás nem sikerül, akkor szedd ki a főfúvóka tartót és pucold ki az oldalán a lyukakat, mert azok is el szoktak dugulni, és pont ilyen dolgokat művel miatta.


[link]

2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Egy kicsit kitekertem a levegőcsavaron és mostmár jó.
2013. jún. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!