Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos babátok mindíg...

12 hónapos babátok mindíg odafigyel ha hozzá szóltok?

Figyelt kérdés

Kislányom egy éves és nem mindig reagál elsőre ha hozzászólok.

Van amikor elsőre reagál, de amikor pl. könyvet nézeget vagy a téren a gyerekeket nézi ahogy játszanak, akkor van, hogy ötször is szólok mire reagál és akkor már hangosabb vagyok.

Aggódom emiatt.

Nektek mi a tapasztalatotok ennI idős babánál?



2013. nov. 5. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amit a babád csinál.
2013. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes! Én 14 évesen úgy be tudok bambulni, hogy felőlem ki is törhetne a 3. világháború, észre se venném!
2013. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazán az nyugtatana meg, ha mas ennyi idős anyukák írnának. Azért köszi az utolsónak is.

Leginkabb azert felek, mert a szomszed autista kislan sem reagalt ennyi idosen a szuleire....illetve lattam egy videot, hog azzal tesztelik az auti babakat, figyelnek e a nevukre

2013. nov. 5. 19:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Van 1 húgom (2. vagyok) ő is ezt csinálta! 3 éves úgyhogy nem volt régen! Emlékszem rá! Kis ördög volt akkor is! :D Szóval nyugodjon meg! Egészséges a kicsinye! :)
2013. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah meg anyum is megkérdeztem aki orvos és mondja, hogy természetes a gyermeke viselkedése! :)
2013. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah meg anyum is megkérdeztem aki orvos és mondja, hogy természetes a gyermeke viselkedése! :) (2. vagyok)
2013. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Az én gyerekem is ennyi idős, illetve 14 hónapos. Ő is csinál ilyet, ha elmerül valamiben, ugyanúgy, mint a felnőttek. Remélem ez megnyugtat.
2013. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ha a neten keresgélsz betegségeket, akkor az agydaganaton át a leukémiáig mindent rá fogsz húzni a lányodra.

Tök normális a gyereked és ne olvasgass ilyen baromságokat légyszi, ha normális anyuka akarsz maradni.

Te sem figyelsz oda mindig elsőre, ha a férjed szól hozzád, ez normális emberi dolog, ettől nem vagy autista.


Az én gyerekem sem néz vissza mindig egyből, főleg ha el van mélyülve. Ha nincs elmélyülve, akkor persze figyel. 12 hós.

2013. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem se figyel mindig egyből :), amikor fontos dolga van :) akkor nem mindig figyel, de van amikor egyből ha épp mászik és nem csinál semmi mást. Most 12.5 hónapos.

Viszont ez tuti így marad még pár évig, az 5 évesem is alkalmi süket :).

2013. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kislányom is "alkalmi süket" :) Főleg ha leköti a figyelmét valami, márpedig mindig akad valami... Ha nagyon kell, hogy rám figyeljen, valami új és furcsa hangot hallatok, adok ki, és ez rendszerint bejön.. Csak már ürül a repertoárom...
2013. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!