Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a lányommal?

Mit csináljak a lányommal?

Figyelt kérdés

14 hónapos, nem tűri magán a takarót és a hálózsákot sem :(

Body, pizsi és zokniban alszik,de ahogy rárakom a takarót, rögtön felébred.

Ha hosszú ujjú bodyt 3 pizsit adok szintén melege van.

Ált. 21 fok körül van éjszaka, átalussza az éjszakát. Ha fázna felébredne nem???Meleg a keze és tarkója is.


2013. nov. 6. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felébredne, ha fázna, meg meleg a tarkója, keze is, úgyh szerintem jó ez így. Az enyém se bírja a takarót, de nálunk 25 fok van, mert én fázós vagyok. Kiscsajon vékony pizsi, alatta semmi, vagy max egy rövidujjú vagy ujjatlan body és ennyi, tök jól alszik.
2013. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21 fokban ???

optimális éjjel hőmérséklet az a 18fok !

bőven elég rá egy réteg pizsi ha fázik felébred nem kell agyon bugyolálni mert akkor nem fog jól aludni


(jó h nem bundát adsz rá éjjelre)

2013. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 pizsi?????
2013. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! 18 fok? Aludjon a halál 18 fokban! Amúgy ezt sosem értettem, h a babának miért jó a 20 fok körüli szobahőmérséklet, amikor a pocakban laza 36 fokot szokott meg. Olyan szinten megfáznék egy szál pizsiben 18 fokban, nem hogy a babámat altassam így, aki nem tűr se takarót, se hálózsákot.
2013. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!