Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik éri meg a legjobban?...

Melyik éri meg a legjobban? Dm-es bababónusz, rossmannos babaprogram, vagy esetleg a brendon kártyán gyűjteni a vásárlás után kapott pontokat, amit le lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Hol vannak a legjobb kedvezmények? Pelenka, stb.

2013. nov. 6. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindhárom van, de a dm-est használom a legtöbbet. a bababonuszon kívül gyujtheted a pontokat is, amiket bevalthatsz kuponokra. pl végösszegből lejön 15 %,..
2013. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindhárom, de én is Dm kártyát használom. a gyűjtött pontokért 25+15% kedvezménnyel veszek pelenkát
2013. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rossman és Dm

A rossmanban néha-néha vannak nagyon jó kedvezmények pl bébiételre

De...a dm-ben sokszor és több kuponfüzetet kapok,amiben mindenfélére van akció,nemcsak babás dolgokra kapok mint a rossmanban

A legjobb persze amikor van kuponod egy termékre és még -15%-os kuponod van...olyankor fillérekért lehet vásárolni

2013. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossmannba nagyon ritkan jarok, de a Dm es Brendon kartyat mindig hasznalom, sok pont szokott osszegyulni. Brendonban ugy 10-20 ezerig gyujtok es bevaltom vmi hasznosra.
2013. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Rossmannost használom.A dm-be soha nem éri meg semmi akció nekem valahogy,mert pelust nem használok onnan pl,meg igazából semmit.Amit veszek a kicsinek így,az tejpép és babakaja,de az csak is a Rossmannba éri meg még kupon nélkül is.De pelus akció,ha Libero meg Pampersről van szó,az Dm-be van inkább,Rossmannba a sajátmárkás akciós sokat.
2013. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a dm-es bababónusz és a rossmannos rossmanó kb egy kutya. soha nincs olyan dm kupon, ami kéne és a rossmannban pedig a korhatáros hülyeség miatt sokszor az ember elesik a kedvezményektől. mindkettőbe járok egyébként, de a dm drágább. a rossmannban a 10%os kupon viszont nagyon jó. mindig dobnak be a postaládába és még kiguberálom a szelektívből is (ami a házban van), mert rossmannos pelust használunk. a 10%ossal rengeteget spórolunk, de a rossmanó az jelentéktelen. a dmben egy csomó pontot kell gyűjteni ahhoz (sok pénzért kell vásárolni), hogy 15%os kupont használhass. a brendon meg eleve pofátlanul drága.
2013. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dm-es.
2013. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!