Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor kezdtétek el használn...

Ti mikor kezdtétek el használni a járókát?

Figyelt kérdés
5 hós babám forog, próbál mászni, szóval egyedül nem lehet hagyni. Most a kanapé van kihúzva, azon játszunk. Érdemes már a járókát elővenni?

2013. nov. 6. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Én 3-4 hós korában már beletettem.
2013. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem használtam. Mikor már nagyon forgolódott, akkor a földre raktam szőnyegre. Persze mi panelban lakunk, így nem volt nagyon hideg. Ha forgolódik, akkor már bizony érdemes elővenni. Ha pedig azt veszed észre, hogy esetleg négykézlábra is áll, akkor a kiságyat is le kell ereszteni, mert onnan bármikor gondol egyet és felkapaszkodik!
2013. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposan már beleraktam
2013. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt járókánk. Nekem nem szimpi ketrecbe tenni a gyereket és a gyógytornász sem javasolta a mozgásfejlődés miatt.
2013. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos. Nagyon örültem hogy beleszoktattam mert később jól elvolt, ha el kellett mennem valahova. aztán amikor már kúszott mászott akkor már nem használtuk,. szerintem jó találmány!
2013. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!