Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek használni az...

Mikor kezdtétek használni az "Anya taníts engem" című könyvet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kisfiam 8 hónapos lesz.A napokban hallottam először erről a könyvről!Hogyan kezdenétek hozzá a helyemben??
2012. febr. 28. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez felesleges tervszerűen hozzákezdeni. Jó játékötletek vannak benne, vedd meg a könyvet és szemezgess. :)
2012. febr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anno én is megvettem, 2 nap alatt jöttem rá, ha egy kicsit odafigyelek, ezek mind magamtól is eszembe jutnak.... Én nem görcsölnék ennyire rá, átlapozod, ami tetszik belőle átveszed, ami nem, nem...
2012. febr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Itt az internet, tele van baba-mama weboldalakkal, ahol fejlesztési lehetőségek, játékok, stb. egyaránt vannak. Vagy letölteném.
2012. febr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha meglátod a könyvet, tudni fogod. :)

Valaki itt biztos tud neked egy linket adni, ahonnan ingyen letöltheted ;)

2012. febr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ncore-on fent van!
2012. febr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból letöltöttem. Én még mindíg tartom, hogy ott az internet, inkább ott nézelődj...

Az első év fejlesztése egyébként ezen a honlapon fent van: www.bebilap.hu

2012. febr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A www.bebilap.hu oldalon tényleg ugyanaz van fennt (szó szerint), amit az Anya taníts engem-ben írnak.
2012. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megkaptam anyósomtól. Odáig jutottam benne, hogy a 3 vagy 4 hónapos gyereknek adjak madártollat meg üveggolyót. Bár nincs nagy tapasztalatom, ezt nem tartottam túl jó ötletnek.
2012. febr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!