Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ember a gyerekorvosotok...

Milyen ember a gyerekorvosotok? Hogyan jellemeznétek őt? Mi volt a fontos a kiválasztásakor?

Figyelt kérdés
Felhívhatod telefonon, ha gondban vagy?
2013. nov. 6. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A mi gyermekorvosunk egy tündéri nő, homeopata is, mindemellett rokoni kapcsolatban is vagyunk. Bármikor számíthatok, rá, még akkor is, ha nem a gyerekekről van szó.

Sokszor még éjjel is írt sms-t, hogy megérdeklődje mi a helyzet, és nem a rokonság miatt, hanem ő egyszerűen ennyire lelkiismeretes. Ha kell háznál beköt infúziót, hogy ne kelljen bemenni a kórházba ...

2013. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves, felkészült, lekiismeretes, a gyerekkel bánni tudó nő a gyerekorvosunk. Bármikor hívhatom, hétvégén is kijön, ha kell. Nagyon szeretem. Nekem egy ismerős ajánlotta, tudtam, ha ő meg van vele elégedve, én is meg leszek.
2013. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a 4. háziorvosunkat tapossuk...

Az elsőt hamar leváltottam, a következők miatt: 5 ezer forintért akart házhoz jönni, 3 ezer forintért ad csak be nem kötelező oltásokat, EMELT DÍJAS telefonszáma van, és kizárólag azon lehet hívni. Azon kívül hanyag volt, és olyan mint a forgószél. Első alkalommal körbeszaladta vagy 3x a gyerekszobát, meglóbálta a jele fölött az újszülött lányomat, és azt akarta, hogy én is ezt csináljam minden nap, mert csak így erősödik a gerince.


A második maga volt az álom, figyelmes, alapos, kedves, de elment szülni.


A harmadikat sokan ajánlották, de miután vagy 3x félrediagnosztizálta a gyerekeket (pl. be akart utalni a László kórházba fertőző hasmenéssel, és csöppet sem izgatta, hogy nincs a gyereknek hasmenése. Utóbb kiderült, hogy légcsőhurutja van.) otthagytam. Ráadásul egyszerre 3 gyereket vizsgált, mert annyian jártak oda. Kijönni semmilyen körülmények között nem volt hajlandó, az asszisztense meg mindenkinek folyamatosan beszólt.


A negyedik (mostani) aranyos, türelmes, de MINDIG minimum fél órát késik a rendelésről, de volt, hogy másfelet.

Telefonon kizárólag rendelési időben lehet hívni. Ha a gyerek nem abban a 2 órában lesz rosszul, akkor pech, várhatsz másnapig vagy mehetsz ügyeletre.

Alaposságát közepesnek mondanám, de már megszoktam az elmúlt években, hogy ha akarok valamit, akkor úgyis magánúton kell elintéznem. Szerencsére vannak családi összeköttetések, így a gyereket el tudom vinni bármilyen kivizsgálásra anélkül, hogy a körzetivel kelljen birkózni egy beutalóért.

2013. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi az alapján választottunk (fogadott orvosunk van, nem hozzá tartoznánk), hogy ő volt a párom gyerekorvosa is anno, tehát meglehetősen régi a kapcsolat.

Bármikor hívható, kijön, ha kérjük, de már a lakásán is voltunk egyszer hétvégén, amikor lebetegedtek a gyerekek. Kér sms-ben tájékoztatást, hogy hogy van az éppen beteg gyerek, vagy vár visszajelzést, ha szakrendelésre utalta be, hogy ott mit mondtak, mindig megmondja, hogy az adott területen kit javasol, kihez ne vigyük inkább. Nagyon jó diagnoszta, gyors, nem egy mosolygós, haverkodós típus, a gyerekeink mégis imádják. Oltásnál nincs sírás, pálcikára nincs szüksége torokvizsgálatnál. Maximálisan megbízunk benne, ha látja, hogy kétségeink vannak, elmagyarázza részletesen a dolgot, mit hogyan tegyünk, miért úgy és miért nem másként.

2013. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párom gyerekorvosa is ő volt, és ő nagyon szerette. Ez volt a döntés alapja.

Amúgy egy idősebb, kedves, szimpatikus, közvetlen hölgyről van szó, aki alaposan, korrekten végzi a munkáját. Bármikor, bármilyen hülyeséggel hívhatom. A gyerekhez mindig van néhány jó szava, ahogy az asszisztenseinek is. Nem akar minden hülyeséget rám erőltetni (Pl. szerinte nem szükséges nyáron D vitamint adni, de ha kértem receptet, felírta. Megbeszéltük a dolgot).

2013. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem volt választásunk,kicsi városka,egy gyerekorvossal...

és egy kretén!!! nem tudom jobban és szebben jellemezni. Ha már nagyon-nagyon muszáj viszem csak hozzá a gyerekeket,de azt is megbánom,volt már hogy koriban kötött ki a gyerek (nagyon sok gyermeket félre kezelt,többnél pl a tüdőgyulladást nem vette észre) - és akkor járok hozzá,ha kiíratnék valamit (lázcsillapító)

Máshoz hordani nincs lehetőségem- még.

2013. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!