Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért olyan nagy sláger...

Miért olyan nagy sláger mostanában a Fisher Price játék?

Figyelt kérdés

Vélemények érdekelnek akiknek már van ilyen jellegű játéka. Akár a tanuló kutya, akár a sütifaló, stb.

Valóban hasznos és érdekli is a gyereket?


Amiatt érdekelne mert hamarosan lesz a kisfiam 1. születésnapja, na meg jön a karácsony is. Férjemmel nézegettük ezeket a játékokat, tényleg jópofák, színesek is, de azon kiakadtam hogy minek kell angolul is beszélnie annak a játéknak. Most komolyan?! Először tanulja meg szegény gyerek az anyanyelvét. vagy csak én gondolom így?

No meg az ára.. amivel nem vagyok kibékülve.

Nem akarok 10 ezreket kidobni az ablakon egy játékért ami esetleg nem is érdekelné.


Nos, valóban olyan jó és hasznos játékok ezek a F.P.-ok?

Vagy ugyanolyan jó az olcsóbb kategóriás?


2013. nov. 7. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk tanulókutyus van, és meg kell mondjam, én sem hittem, de imádta,imádja a fiam. Egy éves szülinapjára vettük, most lesz kettő, de még most is előveszi sokszor!

Angolul meg lehet,hogy azért beszél, mert pl. gondolnak a két anyanyelvű babákra is! :)

Fisher Price-os még a járássegítőnk, azt is nagyon szerette. Most már jár, de van,hogy nekiáll tologatni, vagy nyomkodni az orrát (zenél,ha megnyomja)!

Szerintem is drágák és van, amit akkor sem vennék meg neki, ha fizetnének érte, de ez a kettő megérte.

Egyébként van még egy FP-os kütyünk és én azt vettem észre,hogy talán időt állóbbak!

2013. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom őszintén: szép, szép, de én annyi pénzt nem adnék érte. Egyéves fiamnak karácsonyra vett tavaly a keresztanyja fp zongorát. Énekel magyarul-angolul. Tényleg szép, színes, jók a dalok, de én irreálisan drágának tartom. Szerette a fiam kb fél évig, aztán véletlenül belepisilt :) Zárlatos lett, szevasz! Annyi pénzből 3 másik játék is kijött volna. megmondtam, az idén ne vegyenek ennyire drágát, mert a szívem szakad meg, ha baja lesz.
2013. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a gyerek előtt fp ellenesek voktunk, ha lehet így fogalmazni. most 7 hós a gyerek és teljesen megváltozott a véleményünk. bödönt pl. 3 gyerekesektől vettünk használtan, tökéletesen működik. szóval elsősorban a valódi minőség az, amit megfizetsz.

mostanában látok jópofa játékokat, ami nem fp, vettünk is egy pörgő dobot a tescoban, valami carosul a neve. nem mondom, h. rossz, de érezni, hogy nem olyan minőségű.

az meg h tetszik e majd a gyereknek vagy sem,nem lehet kiszámolni.

2013. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mit tudnak, én csak azt tudom, hogy tényleg nagyon biztonságos a gyerekre nézve, és a lányom szintén 1 éves szülinapjára kapott használtan!!! egy éneklő mesekönyvet a FP-tól, és most 3,5 éves, és még mindig játszik vele...nem mondom, hogy non-stop ezzel játszik, de mindig elő-előkerül, és mostmár megmondja hogy mi az a játék, amit nem szeret, és a FP játékokat nem engedi továbbadni...

ugyanez jellemző az egyszerűbb FP-os fürdőjátékokra, kis rongyikra, műanyag összepattintós babakocsijátékokra, ezeket én mind használtan vettem, és a számomra is hihetetlen, hogy a lányom imád velük szöszölni még mindig...


Persze biztos van olyan, ami nem kötné le, azért ismeri az ember a gyerekét nagyjából, de nagyrészt sztem nem tudsz ezekkel mellélőni...

Valamit nagyon tudnak a fejlesztőik..:-))


Én nagyon ajánlom ezt az éneklő mesekönyvet, pedig annyira idétlen dalok vannak benne, de már időközben megszerettem..:-))


ja, és vmi szuper a műanyag amiből készítik ezeket, a lányom mikor hisztikorszakban volt ütötte vágta, odadobta a szekrénynek, és semmi baja...

2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, és még ami tuti, hogy nem zabálja az elemet!!! beleteszel egy elemet, és az bizony fél-1 évig megy vele, míg az olcsóbbak leszívják az elemeket, a gatyánk rámet, nem beszélbe az idegeskedésről, hogy állandóan cserélgetni kell, a gyerek ordít, és épp elfogy itthon az elem...na meg a természetvédelem!! :-))
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy drága, de nagyon jó minőségűek. Nálunk már a harmadik gyerek nyúzza őket, de én még elemet sem cseréltem egyikben sem, és még mindig zenélnek, A legidősebb játék 3,5 éves, és még mindig előveszik őket néha.
2013. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En nem tudom, hogy nagy szam-e, de nekunk rengeteg fp jatekunk van. En nem tudtam elotte, hogy ez egy nagy marka vagy sem, mert nem volt gyerekem, aztan az uzletben lattam a valasztekot es az fp es a vtech jatekok tetszettek kinezetre, tudasra, minosegre. Nagyon sok van es szereti a fiam, megmaradnak a kislanyomnak is. Ami olcsobb talan a tescos, azok sem rosszak, abbol is van jo par, de minosegben azert picit rosszabb.
2013. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.


Azért dilemmáztam mert anno amikor a 12 éves lányunk volt kicsi FP játékok még nem voltak, mégis tök jól felnőtt nélkülük. Akkor is megvettem neki a minőségi játékokat, de többnyire inkább pénzkidobás volt, mert elkövettem azt a tipikus buta hibát hogy meggyőzött egy-két jól csengő reklám, azt gondoltam milyen szuper egy játék aztán kiderült az ellenkezője.


Most hogy a kisfiamnak kell majd elkezdenünk játékokat vásárolni nem akarom elkövetni újra ezt a hibát.

Emiatt kérdeztem hogy valóban használhatóak-e, hasznosak-e és nem csak 'jólmutatnak'

Szóval most nem azért szeretném megvenni a játékot mert épp jól fel van építve a marketingje.

2013. nov. 7. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok, szerintem tenyleg jok. Igaz, nelkuluk is fel lehet noni, de 1-2 erdekes lehet a babanak. Csak minden gyerek mas, igy azokat erdemes venni, amivel tuti jatszana. Pl. en vettem egy chicco gurulo korongot maszashoz, na azzal soha nem jatszott, tok folosleges volt. Vagy az ugralo zebra, persze ugrandozott rajta, de nem ez a slager. De van sok, amit szeret. Zenelo auto mar 11 hos kora ota megvan, most 2,5 eves es meg mindig szereti. A zenelo konyveket szerette, mar nem koti le. Az oriasi fp garazs, jatszott vele, de nem slager. Es sorolhatnam. Nagyon jo vetel volt az fp elektromos nagy hinta, a lanyom is szereti. Ki kell tapasztalni, tenyleg vannak egesz jo jatekok. Es minosegben a legjobb a fisher price, chicco es vtech.
2013. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!