Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hamarabb megveszitek a...

Ha hamarabb megveszitek a babátoknak a mikulás/karácsonyi ajándékot, akkor még aznap odaadjátok vagy csak az ünnepkor?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha mikulásra/karácsonyra veszem, akkor természetesen csak ünnepkor adom oda. ha hamarabb, akkor azt nem mikulásra/karira vettem...
2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kivárom az idejét.
2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor. Nekem a módja is fontos, a Mikulás mindig az ablakba teszi és reggel nagyon meglepődünk, a Jézuska pedig a fa alá csempészi be, akkor is nagyon meglepődünk :)
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak tegnap volt a szülinapja. 2 nagy (drága) ajándékot kapott, és még egy kisebbet. Jól bevásároltunk az apjával. De maradt még játék, azt nem adtuk oda neki tegnap, mert az már nagyon sok lett volna. Azt a Mikulás fogja hozni. Azt is becsomagoltam tegnap amikor a szülinapi ajándékokat csomagoltam, de Mikulásig az a szekrényben fog várakozni.
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnám oda? Akkor elvész a lényege!
2013. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb odaadod, hiába mondod hogy ez a Mikulás ajándék, Mikuláskor ugyanúgy várni fogja az ajándékot. Tehát jobb kivárni és csak akkor odaadni. Rosszul esne neki,. ha a Mikulás nem hozna neki ajándékot, akkor is ha azt már korábban megkapta. Az úgy nem olyan.
2013. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk én pici babára gondolok(6-7 hónaposra).
2013. nov. 7. 14:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a picikre is vonatkozik.
2013. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az mindegy. :)
2013. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
természetesen csak amikor a napja van. vagy te hogy gondoltad? elmonodod hogy ez majd csak pár nap mulva lesz esedékes de már most megkapta....
2013. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!