Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok otthon sirdogálni,...

Szoktatok otthon sirdogálni, ha nem úgy jön össze a dolog, ahogy szeretnétek?

Figyelt kérdés

érzékenyebbek lettetek amióta megszületett a baba?

Nekem pont tegnap mondta a kisfiam,hogy inkább a nagyiékkal lakna-mert ott "mindent lehet"(ami persze nem igy van)-de ma egész nap potyognának a könnyeim.


2013. nov. 8. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
én is sokat vagyok így.nekem azzal van a bajom hogy ''itthon kell ülni''.mivel nincs jogsim így nemtudunk menni sehova,és itt nincs is hova menni..én meg szeretek emberek közt lenni..
2013. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem voltam és nem lettem sirdogálós típus. Inkább megoldásorientált vagyok,a sirdogálás nekem időpocsékoló önsajnáltatás,tehetetlenség.
2013. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányunk. Ha jól emlékszem aznap sírtam utoljára, amikor megszületett.
2013. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én se picsogok ilyesmiken....kisbabás filmeken elérzékenyülök max, de mivel nem igazán tévézek, ez nem fenyeget nap mint nap. A szülés utáni két hétben picsogtam marhaságokon, de hát az a hormonok miatt volt :)
2013. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kamasz koromban sírós voltam, szerencsére most már nem, de akkor a férjem mindig megvígasztal:)
2013. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyen lakunk, ahol semmilyen szorakozasi lehetoseg nincs. A 21 honaposommal magyarul bevagyunk zarva. Jogsim kocsi van, de uzemanyaggal is gyozni kell ha mennek valamerre. Alvasproblemakkal kuszkodunk a fiammal, sokszor akaratos, hisztis. Egesz nap egyedul vagyok vele, nagyon faraszto, sot kiakaszto sokszor. Neha kiadom magambol es megkonnyebbulok.
2013. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!