Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG okos TV-nk van otthon, ha...

LG okos TV-nk van otthon, ha veszek egy Iphone 4S-t akkor azzal ra tudok csatlakozni a TV-re vagy ahogy Apple TV kell?

Figyelt kérdés
Legyszi ne hurrogjatok le de tenleg nem tudom, es ha ez a helyzet akkor veszek inkabb egy Samsung Galaxy S III - at, mert semmi ertelme annak, hogy ne tudjak racsatlakozni ha mar megvan a TV amugy is. Egyebkent teljesen mindegy melyik mobilt veszem meg mert arban ugyan annyi.
2013. jan. 24. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest, javitok: nem "ahogy Apple TV kell?" hanem "ahoz Apple TV kell?" csak elirtam. :)
2013. jan. 24. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
más a szabvány, az iPhone nem DLNA képes, szerintem azon keresztül csatlakoznál.
2013. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor én is javítok :D szóval igen, ahhoz apple tv kéne :D
2013. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosoznom a valaszokat. Hat akkor kezdek szepen lemondani az Iphone 4S-rol pedig ez volt a szivem vagya. Inkabb kezdek hajlani a Samsung Galaxy S3 fele. :)
2013. jan. 24. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!