Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos kislánynak...

4 és fél hónapos kislánynak érdemes még megvenni az elektromos hintát (FP), vagy inkább felejtsem el, mert túl pici ideig tudná már használni? (elvileg 6 hóig/9 kg-ig lehet használni). Vagy létezik olyan is ami tovább használható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy a mi társaságunkban 6 gyereknek volt de nem kötötte le őket max 2-3 alkalom, utánna hiszti! De megveheted szerintem, max a teszveszen eladod utánna :)
2009. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem felejtős a dolog,mert lassan majd már felszeene ülni,így nem lesz neki valami izgalmas bekötve...érted?? :)

2009. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptuk hasznaltan,3 csaladon ment at es senki sem hasznalta tul sokat.Nalunk is max 2 honapig volt erdekes a babam szamara,azota csak pihenoszekkent funkcional(alulrol kitamasztva,mert mar 10kg a picim)...
2009. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


A mi babánk 3,5 hónapos,és ő imádja!

Lassan 7 kg,de majd ha eléri a súlyhatárt,akkor lehet,hogy mi is kifogjuk majd támasztani alúlról...

Nagyon jókat gagyarászik,meg röhögcsél benne..:) Nem akarnám ettől megfosztani őt! :)


Nincs a közelben ismerős,ahol kitudnátok próbálni,hogy mennyire köti le a hinta?

Nálunk annó voltak babások,és beleültették,és tetszett nekik...:) Ja...és olyan 9 kg körüli volt a gyerek

Amúgy nekem most is abban alszik a kicsi,mert imád ott aludni...:) Amikor fáradt lesz,bekapcsolom a zenét,meg a hintáztatós funkciót,és amíg mélyen el nem alszik,addíg megy a ringatózdi..A zenét van,hogy előbb kikapcsolom...


További jó babázást neked!

2009. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyi idős,én tegnap rendeltem neki rugós hintát,amit hat hónapos kortól lehet használni, szerintem azt már jobban kitudja használni.
2009. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A babám 5 hónapos,mi béreljük a hintát.havi 3 ezer. Ö szereti,meg én is,mert nem kell annyit ölben ringatni,most is elaludt benne.

Te nem tudsz valahonnan bérelni? Jobb,mintha megveszed és nem szereti,vagy kinövi és eladni se egyszerü.

2009. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg sem fordult a fejemben hogy lehet esetleg bérelni is a hintát... Szétnézek a neten. Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 18. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!