Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan babakocsi, ami...

Létezik olyan babakocsi, ami 4 hónapos kortól használható?

Figyelt kérdés
Nekünk most 3 funkciós van, ami ugye újszülött kortól használható.Viszont ez nem vált be,újat szeretnénk, ami könnyebb, összecsukva kis helyet foglal.Bementünk egy bababoltba, ahol csak újszülötttől, és fél éves kortól volt babakocsi, azt ajánlották, hogy várjuk meg a féléves kort.De az a két hónap nekem most nagyon sok idő...
2010. jún. 21. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hós babának már feltétlen kell vizszintben feküdnie. Nekem a lányom 3 hós kora ül,4 hónaposan már a 3 funkciós kocsi sport részét használtuk,mert nem feküdt el a mózesbe,a sport meg ugye nem dönthető vizszintesen,de még jobban is meg kellett emelni a háttámlát. Szóval mi használtuk...
2010. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat ami újszülött kortól jó.Nekem Ber&go Coletto van,kicsire(esernyőre)csukódik,könnyű,kis helyet foglal,amíg pici a baba szemből is tolható,nagyon szupi kis kocsika.Vagy tudnám még ajánlani a Peg perego-t,hasonló mint az enyém,csak sokkal drágább.
2010. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja,nekünk ez a kocsink van:

[link]

2010. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Baby design mini van,mi 4hótól használjuk,soha nem szeretett vizszintesen feküdni a babám,igaz ez nem tolható szemben sajnos,de szuper kis kocsi!

Ja,és nekünk orvos ajánlotta h tegyük feljebb nem teljesen vizszintesbe a kocsit,igy vettük meg mi is ezt,elötte pierre cardin volt,azt utálta ö is,és csak sirt benne,ezért kértem ki orvos véleményét,h mit csináljunk,ja és még azt is mondta anno,h azért is jó,h ha kicsit meg van emelve mert igy elkerülhetö a bukás is,kajára gondolt.

2010. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Vegyél 6 hótól való babakocsit ami ugye csak 175 fokig dönthető. Egy 4 hós babának már semmi baja nem lesz, ha nem teljesen vízszintesen fekszik. De ezt is meg tudod oldani, ha egy plédet félbehajtva alá teszel. Akkor kijön az az 5 fok.
2010. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!6 hós kortól vettem, és plédet tettem bele.De az a pléd is elhanyagolható azt hiszem...
2010. jún. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!