Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Papaverin kuprol mi a velemeny...

Papaverin kuprol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Borzasztoan hasfajos volt a babam aztan a dokino felirt papaverin kupot. Azota mintha kicsereltek volna. Bar igy is van siras de csak napi egy ora kb az is este. Amugy eszik jatszik jatszik. Most 7 hetes. A kup cdodat muvelt de ugye ezzel nem artok neki?? Nxugtato es gorcsoldo hatasu. Ja ezen kivul semmi mas nem hasznalt!
2013. nov. 10. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani eszik jatszik alszik.
2013. nov. 10. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:
morfinszármazék.Biztos,hogy nem adnám.
2013. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem, mert nem ynugtatóznám a babámat, és ez az, tulajdonképpen drog. Inkább nem felszívódós dolgokat adnék - infacol, espumisan, és persze legalább 3 napig kell próbálni valamit, hogy kiderüljön, van-e hatása. Én is átestem ezen, nekünk is hasfájós volt. Ja, és még az elfogadás...mert ezek ellenére is sírt szegénykém, de masszázs, szélcső, vagy csak simán ringatással sikerült úrrá lenni rajta, kitartás, 3 hónapnál már tényleg elmúlik, de kb a 9-10. héttől lényegesen csökken
2013. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk se váltak be ezek: espumisan,infacol,avicator,biogia.Felajánlotta a doktornő a papaverint,de én pont a nyugtató hatása miatt utasítottam el.A colief cseppet próbáltad?Nekünk végül az enyhítette a hasfájást.

2013. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt nem írtam le, hogy a doktornő megvizsgálta és mondta hogy neurotikus (ideges) a gyerek, mert terhességem alatt történt haláleset a családban és én nagyon rosszul viseltem akkor, és ez mind kihat a gyermekre is. Illetve refluxos is a babám, és a papaverin a hörgőgyulladásra is jó. Férjem pedig gyógyszercégnél dolgozik és az ottani orvosok is mondták ma, hogy nyugodtan adhatom neki, mert a kúp amit kap nagyon kis százalékban tartalmaz nyugtatót. És amúgy azt látom, hogy a babám nincs leszedálva úgymond, hanem érdeklődik a külvilág felé, mosolyog, játszik, szépen fejlődik az idegrendszere, mert a doktornő azt is mondta, hogyha egész nap csak sír a gyerek, akkor lassulhat az agyi fejlődése is, mert nem tud másra koncentrálni a külvilágból csak a sírásra. Nálunk 24 órában sírt a gyerek, és közben fulladozott, majdnem megpusztultam már, hogy meg fog fulladni. Szóval most hogy utánakérdeztem orvosoktól is már megnyugodtam. Napi egy kúp már elég neki. Inkább minthogy reggeltől estig szenvedjen, és fulladozva sírjon szegénykém.
2013. nov. 11. 10:12
 6/6 anonim válasza:
Babycalm csepp? Ismered? Jol enyhiti a hasi gorcsoket es termeszetes alapanyagu
2013. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!