Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a papaverin...

Tanácstalan anyuka kérdése:

Mi a véleményetek a papaverin cseppekről?

Figyelt kérdés
Most írták fel mert 2 naponta jönnek a rohamok, ilyenkor nem alszik egész nap csak görcsöl! Milupa fermentált tápszert kap de mégis nagyon görcsöl...de viszont a kakija nagyon jó...3 szor is van. A papaverin mellett ajánlották h váltsak tápszert, de félek h akkor meg gondok lesznek a kakival!
2013. aug. 13. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én adtam naponta a babámnak belőle 3 hós koráig. Sztem életet mentett nálunk. :D

Nézd, hiába kakil 3x a babád, mégis fáj a hasa. Sztem a bentmaradt böfi miatt. Arra nekünk az Espumisan vált be, így a kettő együtt jelentősen csökkentette az atorditott napokat, éjszakákát.

Én azt javaslom, h próbáld ki a cseppeket, amiket felírt az orvos. Ha így sem lesz jobb, akkor váltsatok tápszert.

Hátha másikkal kevésbé fájna a pocak.

2013. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NÁlunk 2 éjszaka bevált, első éjszakát követő reggel hívtam dokinénit, hogy szuper minden köszönjük, hogy felírta, erre azt mondta ne várjak csodát, mert lehet ennyi volt csak, na így is lett még egy éjszakát aludtunk és minden a régi volt. Nekünk a Humana Digest Plus tápszer oldotta meg a problémát
2013. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, h most még csak 3 hetesek voltunk vasárnap...és 1 hótól lehet adni neki de azt mondta a doki h nyugodtan adhatom neki! Ki mikor kezdte adni?
2013. aug. 13. 17:38
 4/4 Kiscsillag7906 ***** válasza:

Szia. Nekünk 2 hetesen írta fel a dokinőnk, mert iszonyatosan fájt a hasa. Minden nyavaját kipróbáltunk, az infacoltól kezdve, a teák, espumisanig, de semmi sem hatott. 3 hónapos korig használtuk, utána elmúlt a hasfájásunk.

Ahogy az első válaszoló írta, nálunk is életet mentett.

3fiú anyuja

2013. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!