Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapossal egy napos Becsi...

15 honapossal egy napos Becsi kirandulas?

Figyelt kérdés

A karacsonyi vasarba mennenk el. Sokat utazunk es kirandulunk vele, jol birja a dolgot. Autoval mennenk, ferhem szuleivel. Anyosban most felmerult, hogy nem kene vinni, mert hideg lesz es somat kell setalni. Termeszetetsen visszuk a babakocsit es bundazsakja is lesz addigra.

Szerintetek?


2013. nov. 11. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Babafüggő. Az én fiam is 15 hónapos, de vele nem mennék ilyen helyre mert nem marad a babakocsiba, és csak a saját kiságyában alszik, így egész nap nyűgös lenne. Ha viszont jól bírja, akkor jó szórakozást.
2013. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan menjetek, föleg ah hozzá van szokva. Ti sem elszetek egész nap kintbe lehet ülni ide-oda melegedni enni stb.
2013. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te ismered a gyermeked, mennyire bír sokat autóban, babakocsiban, stb. Szerintem már bőven elég nagy egy ilyen egy napos kiruccanáshoz. Természetesen figyelemmel kell lenni rá, úgy szervezni, hogy tudjon pihenni (autóban pl), babakocsizni, de akár valahol mozogni is (sétálni, mászni, játszani, legalább egy órát). De csak a hideg, az nem jó kifogás :) Szerintem neki is tetszene az a forgatag, lekötné őt a sok színes tárgy, ember. Én biztosan vinném a gyerkőcöt (persze, jól beöltöztetve, ahogy te is írtad)! :)

Szép vásározást!

2013. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Szeret babakocsizni es aludni is tud benne. Termeszetesen, ha tudnam, hogy rosszul viseli akkor nem vinnem el. Mint mar emlitettem sokat jovunk megyunk. A hideg szamomra se kifogas.
2013. nov. 11. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak amitt aggódnék egy kicsit, hogy a karácsonyi vásárban (gondolom, a Városházához mentek) olyan tömeg van, hogy két lábon alig lehet megmozdulni, nemhogy babakocsival. Én kicsit félnék, hogy leöntik valamivel. Bár lehet, hogy ha napközben mentek, akkor nem vészes.
2013. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!