Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi utal arra, hogy fáj a baba...

Mi utal arra, hogy fáj a baba hasa (2 hetes)?

Figyelt kérdés

Huzogatja a lábát a hasához, legtöbbször álmában.

Anyatejes, de pótlást is kap tápszerben.



2013. nov. 11. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Húzogatja a lábát, sír, feszíti magát,olyan mintha korogna és feszes is a hasa.
2013. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha húzogatja a lábát.kitartás!
2013. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én babám huzogatta a lábikóját sírás közben, de soha nem fájt a hasa (mivel csak fürdésnél sírt így, amúgy sokáig bömbizett fürcsi után, de rájöttünk, csak türelmetlen, és unja a procedúrát - amúgy ez az egyetlen sírása egész nap)

inkább azt mondják a sírás módja árulja el - síkítós, éles hangon sír a pici..

de ez se tuti, a nővérem kisfia például feszített, kinyújtotta, feszítette a lábait, és nem is sírt, a fájdalomtól olyan kis peckes lett...

-----------------------------

ha van tejcid, próbálj meg csak szoptatni, ne adj pótlást, a tápszert másképp kell emészteni, attól fájhat a hasa... tartsd sokat cicin, lesz elég tejed, ha kíváncsi vagy, hogyan tudod csak anyatejjel etetni, és hogy elég anyatejed legyen, írj / hívj / kérj segítséget a La Leche Liga-tól (lll.hu)

2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, ha üvölt, mint a fába szorult féreg, de patikában kikevert babáknak való No-Spától 20 perc alatt elmúlik. (a lábát is húzogatja fel).

Ezt "csak" 3 hónapig kell kibírni vagy amíg a baba 5 kilós nem lesz. Szörnyű! Napi 8 adag No-Spa és még jobb lenne 10, de az már sok.

2013. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyira nem sir, inkább éhesnek tűnik. De példáúl ma reggel 6-tól nem akart aludni, adtam cicit, aztán tápszert, volt kaki, büfi és mégsem nyugodott meg csak ölben. lehet hogy csak unatkozik ébren?... Végül azért adtam pár csepp Espumizant neki és most alszik.

Olyan szerencsétlennek érzem magam...

2013. nov. 12. 09:42
 6/6 anonim válasza:
Nalunk ott dolt el hogy ez hasfajas hogy nem tudtam ejszaka lerakni aludni. 5-10 percenkent felkelt, sirt, feszengett. Aztan babycalmoztunk, mert olyat kerestem ami termeszetes, be is jott, onnantol nem volt gond az esti altatassal. Probald ki hatha segit nektek is. Kitartas :(
2013. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!