Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket megvettél kisbabádnak, de utólag teljesen feleslegesnek találod őket? És mik azok, amiket nagyon megérte megvenni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 09:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Cumisüvegmelegítő - legnagyobb hülyeség a világon.
2013. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy a barátainktól rengeteg mindent kaptunk kölcsön. Pl. babakocsit, ruhahegyeket,cumisüvegmelegítőt, mérleget,utazó ágyat.

Életem legjobb döntése volt, hogy megvettem a pelenkázószekrényt, és az etetőszéket. Mindig derékfájós voltam, és az ágyon való pelenkázás pokol lett volna. Az etetőszék is szuper, 5 hós korától a szilárd kaját a mai napig abban kapja.

A cumisüveg-melegítő nekünk jó volt (de én tuti nem vettem volna.

A mellszívót elhamarkodottan vettünk sajnos. Kézi medella és méregdrága. Egy kölcsönzött gépivel lehet többre mentem volna.

Ami még szuper volt: én nem vettem textilpelenkát, mert nekem az borzasztó rossz anyagú volt. Helyette hófehér flanelt vettünk, felszabdaltuk, és beszegtük.

2013. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
Ja, én megvettem 25000Ft-ért a Medela gép mellszívót, és nem jött be. Ez volt a legnagyobb bukás.
2013. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Cumisüvegmelegítő, babaolló, mellszívó, kád helyett újszülöttnek (kb. 3 hónapos korig) vennék egy ilyet: [link]
2013. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Felesleges volt: babafésű, egy csomó ruha (pl. 56-os mérete egyáltalán nem volt, az 50-es után jött egyből a 62-es).

Kádba szivacsos babafürdető. Ugráló hinta. Újszülött-sapkák (1 darab pont elég lett volna, én meg vettem vagy 10-et mert olcsó és szép volt). Cumisüveg. Csörgők, babajátékok. Baldachin (ez veszélyes is), Baba-ágynemű szett (elég 2-3 lepedő, vékony és vastagabb takaró), mindenféle műanyag étkészlet, pl. hőre színeződő kanál - sose tudott enni vele


Ami nagyon megérte: mellszívó, cumi (sajnos mi használjuk), pihenőszék, bébiöböl (saját gyártmány kiságyból átalakítva), mikrogyöngyös szoptatós párna, textilpelusok, kifogók (még mindig ez a törölközőnk), fejvédő kiságyba, Adamo-hinta (legjobb!). Ikeás evőkészlet, főleg a kanalak!, dönthető támlás etetőszék


Kb. ezek jutottak eszembe.

2013. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Nememlékszem ***** válasza:
Ja, jut eszembe a feleslegesek közé! Fürdetővödör!!! :) Próbáljátok egy nagyhajú kisbabának a haját megmosni benne! :))
2013. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
45%

szerintem ,ha megszületik a baba,majd kiderül mi lesz szükséges-és akkor vedd meg.vagy már megvan?

pl,ha sokat csavarogtok-jó az utazóágy,bár a szállodákban sokszor van.ételmelegitő?azt bármelyik benzinkúton megoldják neked.szopipárna,nekem kényelmes volt-én használtam.bébiőr szintén jó a nagy házban.ami hülyeség a pelenkatartó vödör-az simán mehet a kukába. a hőmérőt én használtam,a mérleg megnyugtatott.pihenőszőnyegen elvan egy darabig.

2013. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én vettem babaágynemüt,mikor már nem kiságyban volt,akkor is tudtuk használni(cserélhető a huzata)


ami még felesleges volt:pihenőszék-hasonlo funkciot ellát a hordozó is.

a nagyobb méretü hálozsák is feleslegesnek bizonyult,és a kiságy fölé szerelhető zörgő-zenélő csodák...mindig rossz helyen volt mikor csendben akartam betenni a kiságyába:)

2013. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
54%
24es vagyok, szerintem fürdetővödörben sokkal könnyebb hajat mosni a babának, pedig a miénknek be lehetett volna fonni, születésétől. :)) Kinek mi! :)
2013. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!