Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 8 hetesen tudtam, hogy mi...

Már 8 hetesen tudtam, hogy mi lesz a kislányom neve. Direkt SEMMIT nem olvastam róla a neten, hogy ne tántorítson el. Eltelt már több, mint 1 év és utólag kiderült, hogy nagyon gyakori. Ez nagyon zavar engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nincs olyan nap,hogy ne gondolnék arra,hogy miért nem kutakodtam utána és megmondom őszintén zavar,hogy gyakori. Hülye vagyok?
2013. okt. 23. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szamit a velemeny vagy h gyakori nev, nem ertem miert nem neztel epp ezek miatt utana? Mar most keso sirankozni. Magadrol kellett volna tudnod h zavarnak ezek dolgok epp emiatt kellett volna tudatosan valasztanod. Szerintem mar most felesleges ezen agyalnod. A masik meg miert erdekel h gyakori nev azert ez ne legyen mar akkora tragedia. Amugy h hivjak ha szabad kerdezni h annyira gyakori neve van? Az en lanyomnak is eleg gyakori a neve Boglarkanak hivjak de szerencsere a kornyezetunkben nincs masik de ha lenne se zavarna.
2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen "hülye" vagy már bocsika :-) Én nem foglalkoznék ilyennel. Kisfiam Zoltán Nándor, igaz az apukája és apukám után. Ha a második lány lesz Szimonetta lesz. Nem érdekel, hogy sok van belőle, nekünk tetszik más nem számít.
2013. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Én 6 hónapon keresztül kerestem az ideális nevet, semmikèpp sem akartam hogy valahol visszahalljam.erre mit ad isten, a szomszédba költözött egy család akinek a lányát ugyanugy hívják. Mostmár mindegy. Tedd tul magad rajta.

2013. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Mi a név? szerintem egyáltalán nem baj, hogy gyakori a nèv, inkább legyen gyakori mint ritka, nekem olyan ritka nevem van, hogy szerintem nem is hallottál róla....
2013. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért nem olvastam róla,mert annyita tetszik,annyira szépnek találom most is,hogy nem akartam róla negatívot olvasni,mert tudtam,hogy akkor nem adtam volna,mert ilyen vagyok.... Állandóan visszahallom,hogy milyen gyakori és zavar igen.
2013. okt. 23. 14:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
De most oszinten minek idegesited vele magadat??? Felesleges mint irtam is vagy most fogod es megvaltoztatod a nevet emrt zavar h gyakori nev???
2013. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mert pl nem akarom,hogy az oviban majd minden 2. kislányt így hívjanak.
2013. okt. 23. 15:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Semmi ertelmes valaszt nem adsz arra amit kerdezek. :-). Nem is ertelek tenyleg. Megismetlem magamat, ha ennyire zavar a dolog es tudtad idegesiteni fog ( mert ugye altalaban az ember ismeri magat ennyire) miert nem neztel utana? Ha azert mert enm akartad lebeszelni magad rola mert annyira tetszik akkor miert most sirankozol??? Nem erted egyaltalan amit irok. Es megis mik a terveid most? Mint az elobb is kerdeztem kepes lennel megvaltoztatni azert a nevet mert az oviban pl ket Hanna, vagy Luca van? Mert ha igen az irto nagy felelotlenseg lenne. Ezzel mast viszont nem tudsz csinalni. Csak magadat bosszantod vele es meg ertelme sincs.
2013. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 éves és fogadjunk Lilinek hívják, akkor még simán át lehet kereszteltetni Liliána vagy hasonló névre :) Én úgy tudom legalábbis.


DE engem nem zavarna, ha nekem ez tetszik.

2013. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem Lili :) és természetesen nem változtatom meg a nevét.
2013. okt. 23. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!