Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hos kislanynak már johet a...

5 hos kislanynak már johet a foga? Nagyon aggodom

Figyelt kérdés
nem tudom osszefugg e de ezek vannak neki:nyaladzik,nagyon rossz kedve van,kohog is picit,piros a popsija.v ez más lehet?bocsi h nem mindig irtam ekezetet!koszi a segitseget!

2013. nov. 13. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jöhet
2013. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
huhhh...rem csak ennyi:(
2013. nov. 13. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:

A fiamnak 5 és fél hónaposan bújt ki az első foga, szóval igen, jöhet.

A nyálzás, meg az, hogy ki van csípve a popsija, az lehet a fogzástól. Mivel ilyenkor a sok nyáltól a kaki is kicsit felhígul, ami meg kikezdi a popsijukat.

A köhögés lehet akár a sok nyáltól is.

Viszont amit érdemes tudni, hogy a babák immunrendszere fogzáskor legyengülhet, így sokkal fogékonyabbak a fertőzésekre és gyakran jár együtt a fogzás betegséggel. És bizony a köhögés lehet akár attól is. Ha hőemelkedése lenne, az még elmegy a fogzással, de ha már lázas, jobban köhög, esetleg kevesebbet eszik, akkor érdemes megmutatni orvosnak, mert akkor valószínűleg be is szedte a fertőzést is.

Nálunk a fogak kibújása többségében vírusos torokgyulladással járt. Hozzá általában 39 fokos lázzal. És bárki bármit mond, tudd, hogy fogzás egymagában soha nem okoz ilyen magas lázat!

Jobbulást és kitartást nektek.:)

2013. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
KÖszi:))most nem köhög régota de megvárom a mai napot.ha tovabb lenne köhögés,viszem hnap.nem is tudtam h fogzás alatt gyengébb az immunitás.:(
2013. nov. 13. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! A hármas válaszoló mindent nagyon jól leírt! Így volt a kisfiamnál is, csak ő nem volt lázas. Pont hat hónapos korára bújt ki az alsó két foga! Kitartást kívánok neked, próbálgasd a homeopátiás szereket, hátha segítenek neki!
2013. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
oké,sokat halottam már a homeopatias szerekről..azt hiszem viburcil kuprol olvastam meg chamomillárol...nem tudom mi lenne jó...vettem neki már egy babalancot de nem nagyon jon be:(
2013. nov. 13. 11:00
 7/14 anonim ***** válasza:
A Viburcol nagyon jó.
2013. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké,kipobalom koszi:)
2013. nov. 13. 13:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor írtál az mind fogzásra utal. Kisfiamnak is 5,5 hónapos korában bújt ki a két alsó foga. Jó ha van otthon dentinox fogínygél.
2013. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
beszerzem azt is:)
2013. nov. 13. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!