Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kézi orrszívó ér valamit?

Kézi orrszívó ér valamit?

Figyelt kérdés

Bedöglött ma a porszívónk..:( Újra, most a hónapban nincs pénz..elektromos orrszívóra lehet félre tudnék rakni, de azt is csak használtat tudnék venni..persze 11 hónapos fiamnak most ömlik a cucc az orrából..megfázott kicsit, de sajnos porszívóra csatlakoztatható orrszívónk van..:( Arra gondoltam átmenetileg veszek kézit.Szerintetek ér valamit?

Köszönöm



2013. nov. 13. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfázás esetén semmit. Nem tudsz kölcsönkérni valakitől egy porszívót?
2013. nov. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak kézi volt. Már 4 éves a lányom, így már egy éve nem használjuk, mióta ki tudja fújni. De pici kora óta mindig kijött aminek ki kellett, nem volt belőle gond. Az is jó orrszívásra, max sűrűbben kell alkalmazni, akár fél-1 óránként is.

Vegyél egy kézit, az is sokkal jobb mint a semmi.

2013. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:( hát remek..itt van egy aranyos néni a házban..lehet betámadom..nem tudok jobbat..nem nagyon szeretném ha a babámnak arc vagy homloküreg gyulladása lenne..

Minden rokon messze van, meg maximum holnapra lehetne szerezni porszívót tőlük..addig meg éjszaka a gyerek aludni sem tud.. :(

2013. nov. 13. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
mikor az én fiam volt megfázva nekünk sem volt jó a porszívó.volt itthon kézi,de azzal félóránként szívtam neki.úgy ''hatékony'' ha szívod neki az orrát a másik lyukat befogod.de jobb lenne ha tudnál kérni porszívot
2013. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
DM-ben egyébként lehet kapni?Mert természetes baba bolt is a világ végén van, pedig pesten lakom...
2013. nov. 13. 12:51
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó végül is mindegy..Férjem haza jön aztán elindulok és a föld alól is kerítek legalább egy kézit..valami kell, mert nagyon folyik szegénynek az orra, és a kézi is több mint a semmi..

Az egészben az a legszebb, hogy a porszívó sincs 2 éves!!!!Jó nem a legdrágább..de könyörgöm..hihetetlen hogy ennyit nem bírd ki..pedig 50nm-es lakás, napi 1x porszívóztam..mindegy..legalább meg van a karácsonyi ajándékom! :)

Köszi mindenkinek!

2013. nov. 13. 12:57
 7/7 anonim válasza:
Például ilyen esetek elketulhetoek, ha van szajjal szivhato orrszivo, en most azt hasznalom, sokkal jobb mint a kezi vagy az elektromos. Nosefrida a markaja, bababoltban vettem. Nagyon praktikus.
2013. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!