Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikea-s hintát (azt hiszem...

Ikea-s hintát (azt hiszem Ekorre) érdemes pici babának venni?

Figyelt kérdés

van valakinek?

igazból a tesónak néztem,de olyan puha,biztonságos,hogy a baba is belefeküdhetne-olyan ,mint egy zsák-


2013. nov. 13. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz?!

3 éves kortól ajánlott. Ha már ennyi pénzt kiakarsz dobni az ablakon, akkor ajánlom az Adamo hintákat. Abba újszülöttet is beletehetsz :)

2013. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vaterán venném-jóval olcsóbban-irtam,h a nagyobbnak főleg.de nem pénzkidobás számomra,mert nagyon jó ötletnek tartom,a nagynak kellene-de a kérdést akkor rosszul tettem fel-szóval bele lehet-e tenni?
2013. nov. 13. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Bele lehet tenni, de nyilván - ahogy a nagyot sem - a picit nem lehet felügyelet nélkül hagyni.

Maximum kisebb erővel lököd a hintát.

Egyébként, ha élőben nem láttad, akkor inkább meg se vedd.

Mivel inkább ülni tudó és kapaszkodó gyerekeknek van ez kitalálva. Ezt azért írom, mert eléggé zárt a hinta és nem nagy a rés, ami elől van.

Egy kisebb gyereknek simán lehet bezártságérzete és félelme tőle. Mivel nem lát ki, ha fekvő még, akkor szinte téged sem lát.


Bár, nem írtad mennyi idős a legkisebb :)

2013. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a pici 3hónapos

ismerem a hintát-volt az óvodában

2013. nov. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!