Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 gyerek:szerintetek rossz...

5 gyerek:szerintetek rossz anya vagyok h tanult nökent ennyit vállaltam:baj h van babysitter melléjük?

Figyelt kérdés
mindenki azt hasogja h tanult nönek ennyi gyerek...23 évesen lett meg a két ikerlányom.24 évesen megfogant a 3.lányom.mivel mindenképp akartunk kisfiut 26 évesen megint terhes lettem,de megint ikreim lettek!(fiu,lány)szoval nagy a csalad:)megélünk mi nagyon jol,a kérdés nem miatt van.hanem mindenki azzal jon h elcsesztem az életem,meg h a testem tonkretettem,nem lesz karrierem soha,meg ha a párom rám un,mehetek amerre látok,mert nem dolgoztam soha:((nekem ez nagyon fáj,a páromrol csak jot tudok mondani,a picikrol meg foleg...nem értem miért baj ez...meg azért is bántanak h van egy bejárononk is...meg néha(pl most baby sitter)??28 éves anya

2013. nov. 13. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én például irigyellek. Nekünk csak 3 van a legkisebb 2 hónapos. Szeretnénk még, de az anyagiak nem engedik. Persze ha jönni akar,had jöjjön. :) Nálunk így is elkél a bejárónő, babysitter szerencsére az anyukám. Ránk is néha furán néznek, de nem érdekel.
2013. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát a karrierről kicsit le kell mondj. Egyébként nem baj, hogy ennyi van, ha normálisan felnevelitek, miért is lenne az?
2013. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

persze h rossz anya vagy :-P


mert felveszed azt a sok hülyeséget amit a körülötted élők mondanak ......és stresszeled magad miatta :-/

tess megtanulni h csak az számít ami ti ketten szeretnétek a pároddal ebbe beleszólása másnak nincs


szerintem küld el őket jó messzire ha beszólnak neked

2013. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy,hogy 1-2 vagy 5-8 gyerekkel lép le a férfi,ugyanúgy nehéz utána.Ennyi erővel senki ne vállaljon sehány gyereket,mert elhagyhatja a férfi.Ennyi gyerek mellé érhető a bébisintér meg a bejáró nő is,ha telik rá miért ne?!Ti dolgotok,senkinek nincs köze hozzá.Én nem szülnék még 3 gyereket sem egyébként,mert ha bármi történne párommal,fel is kell tudni nevelni őket.De nem feltétlen arar gondolok,hogy elhagy.Ha elveszíti a munkáját,baleset éri,bármi...Ebből a szempontból van igazuk,mert te is mit tennél ha lesérülne párod pl?De most ha megvannak a kicsik már,akkor utólag úgyis mindegy,majd meg lesz oldva minden...Én nagyon gondolok a jövőre is,hogy ezzel az egy gyerekemmel is mi lesz,nem hogy még többel.De becsülendő,ha valaki ennyi gyerekkel bír,én agyilag nem bírnám.Anyagilag se,de az idegrendszerem gyengesége az ami kizárja,hogy több gyerekünk legyen.
2013. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

5 gyerek mellett senki nem vessen követ rád, amiért nem boldogulsz egyedül.:) Nekem az 1 fiam kitesz sokszor 3-at, úgyhogy nekem ő egyedül is néha elég.:)

Amúgy ezt csak te és a párod látjátok, hogy mi a helyzet. Amúgy most már tök mindegy, megvan az 5, gondolom szeretitek őket, foglalkoztok velük, megadtok nekik mindent mind anyagilag, mind pedig érzelmileg, így innentől fogva mindenki azt gondol, amit akar.

De ettől semmiképpen nem vagy rossz anya.

2013. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Ne figyelj azokra. :)

Semmi közük sincs ahhoz, hogy nektek bejárónőtök van!

Ahogy ahhoz sem, hogy hány gyereketek van!

Amúgy attól, hogy 5 babát megszültél, nem megy tönkre a karriered, sem a kapcsolatod. :) ( csak ha valami nagyon rosszat csinálsz)


Szóval sok boldogsagot es egészséget nektek. :)

2013. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
oké,igyekszem,csak annyian leb..tak már.azzal cukkolnak h ovonoként van egy sajat kiscsoportom.ez más,cuki,de van aki elég durva..párom nagyon jol keres,(de nem vagyunk millomosok)tudom h karrierem nemigen lesz,de nem is nagyon szeretnék.
2013. nov. 13. 14:39
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Férjem anyukájának 3 diplomája és 6 gyerek van!!!
2013. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok:)a párom vállalkozó,végulis házakat ad ki.meg kutyatenyésztés.talan ha ne adj isten baj lenne át tudnam venni ezeket,de nem fog vele semmi lenni.a baysitter azert kell mert egy héten kell nekem is egy szabadnap..maskulonben mar nem állnek a labamon:)
2013. nov. 13. 14:44
 10/25 A kérdező kommentje:
No nekem csak egy diplomam van:)de már kárognak h eszet nem adtak melléXD
2013. nov. 13. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!