Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 gyerek:szerintetek rossz...

5 gyerek:szerintetek rossz anya vagyok h tanult nökent ennyit vállaltam:baj h van babysitter melléjük?

Figyelt kérdés
mindenki azt hasogja h tanult nönek ennyi gyerek...23 évesen lett meg a két ikerlányom.24 évesen megfogant a 3.lányom.mivel mindenképp akartunk kisfiut 26 évesen megint terhes lettem,de megint ikreim lettek!(fiu,lány)szoval nagy a csalad:)megélünk mi nagyon jol,a kérdés nem miatt van.hanem mindenki azzal jon h elcsesztem az életem,meg h a testem tonkretettem,nem lesz karrierem soha,meg ha a párom rám un,mehetek amerre látok,mert nem dolgoztam soha:((nekem ez nagyon fáj,a páromrol csak jot tudok mondani,a picikrol meg foleg...nem értem miért baj ez...meg azért is bántanak h van egy bejárononk is...meg néha(pl most baby sitter)??28 éves anya

2013. nov. 13. 14:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak még annyi eszet se adtak,hogy a 8 általánost elvégezze szóval...Nem attól rossz anya valaki,mert sok gyereke van,vagy mert van néha segítsége...
2013. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 gyerekem van , bár már egy kicsit nagyobbak az elsők: 12,10,7,4,2 évesek .Bár nem végeztem egyetemet , sem főiskolát , mégis van két szakmám , amiben el tudok helyezkedni , ha akarok. Nekem még sosem mondták(legalábbis a szemembe, hogy minek ennyi gyerek)szerencsére.Nem kell foglalkozni a rosszindulatú emberekkel, egyszerűen csak irigyek a boldogságotokra. Ha megteheted fogadj bébiszittert nem fog ártani a gyerekeknek .Mi sajnos nem tehetjük meg , bár sokszor jól jönne, mert nincsen semmilyen segitségem. Például , ha el kell menni bevásárolni vagy orvoshoz , akkor nem kellene mindet magammal vinnem, ilyen esetekre gondolok.

Nagyon irigyellek , hogy kétszer is ikreid lettek!

Biztosan nagyon nehéz ennyi kicsi gyerekkel, de szerintem megéri.

2013. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
:)jogos XD ez tetszik:)babysitteer elleni érvek:nagyanyámnak 7 gyerek vót"oszt mégis fel birta nevelni!(apám)ha nem birok a saját gyerekeimmel minek kellett ennyi?(egykori baratok)
2013. nov. 13. 14:52
 14/25 A kérdező kommentje:
jujjj,meg a kedvencem:az egykori baratnoim,h nekik még egy sincs engem meg sajnalnak h már sose lesz olyan alakom mint nekikXDDDDDDD
2013. nov. 13. 14:54
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem, hogy mit foglalkozol az ilyen véleményekkel. Mondjuk én nem irigyellek, nálam a két gyerek elég melőt ad. Én például le@szarom, hogy mit mondanak, mert nincs kózük hozzá. Én 35 fölött szültem mindkét gyereket, engem ezért piszkálnak, de még annyira sem érdekel, hogy kerdést írjak ki miatta.

5 gyereked van, állj a sarkadra és hárítsd el az ilyen támadásokat.

2013. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nos: ha ennyi gyereked van, akiket tudatosan vállaltál, akkor egy komoly, normális nőnek tartalak. Akkor pedig tessék elővenni a ládából a paraszt-stílust, és visszavágni de alaposan. Hát mit képzel magáról, aki ilyenekkel macerál!Te pedig hogy hagyhatod! Ki nem sz..ja le, hogy milyen a tested?!Neked meg a párodnak jó, másnak kocc!
2013. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
XDnem vagyok egy harcos alkat,lehet ez a baj:)most már igyekszemXD
2013. nov. 13. 15:02
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért piszkálnak mert terhes vagyok és nincs munkám, pedig nem tehetek róla hogy pont most tűnt el a munkahelyem szó szerint. Most tényleg vettessem el ezért ?

Az emberek ilyenek, mindig mindenkibe belekötnek aki kicsit is másképp éli az életét mint ők...

2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 kisgyerekem van, és már régen megtanultam figyelmen kívül hagyni az okoskodó, kötözködő beszólásokat. Mondjuk nem is értem, milyen barátnők azok akok ilyeneket mondanak.
2013. nov. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia óvónéni, én meg tanítónéni vagyok 4 gyerekkel, és ugyanazokat kapom, mint te! Már a harmadiknál is mindig azt kérdezték, hogy ugye besikerült, és most, hogy a 4. is megszületett, ez kiverte a biztosítékot az ismerőseimnél.

Még a munkatársaim is mormognak, hogy nem vagyok normális, meg biztos nem akarok tanítani, azért szülök inkább...

Az ikreidet én is irigylem, azt én is szívesen bevállaltam volna. Nekem van türelmem a gyerkőceimhez, mondjuk bejárónőnk nincs, pedig most azért szalad a lakás, de gondolkodom rajta, csak hát még azért is megszólnának a faluban. Tudom, rögtön mondanák, minek vállalt annyi gyereket, ha nem tud rendet tenni maga körül!

Figyelj, 28 évesen 5 gyerekes anyuka vagy, ez szuper. Ha nagyobbak lesznek, majd felnéznek rád, milyen fiatal/fiatalos anyukájuk van. És ha pár év múlva visszamész dolgozni, még mindig fiatal leszel, előtted a világ! A saját gyermekeiddel kapcsolatos nevelési tapasztalataidat hasznosíthatod majd óvónőként is.

Szóval nincs miért bosszankodnod!

Én felnézek rád!

2013. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!