Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 gyerek:szerintetek rossz...

5 gyerek:szerintetek rossz anya vagyok h tanult nökent ennyit vállaltam:baj h van babysitter melléjük?

Figyelt kérdés
mindenki azt hasogja h tanult nönek ennyi gyerek...23 évesen lett meg a két ikerlányom.24 évesen megfogant a 3.lányom.mivel mindenképp akartunk kisfiut 26 évesen megint terhes lettem,de megint ikreim lettek!(fiu,lány)szoval nagy a csalad:)megélünk mi nagyon jol,a kérdés nem miatt van.hanem mindenki azzal jon h elcsesztem az életem,meg h a testem tonkretettem,nem lesz karrierem soha,meg ha a párom rám un,mehetek amerre látok,mert nem dolgoztam soha:((nekem ez nagyon fáj,a páromrol csak jot tudok mondani,a picikrol meg foleg...nem értem miért baj ez...meg azért is bántanak h van egy bejárononk is...meg néha(pl most baby sitter)??28 éves anya

2013. nov. 13. 14:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj nem becsmérlésként mondom (én is pedagógus vagyok) hanem értetlenségből: óvónőnek milyen karrierjének kéne h legyen? Max. óvodavezető lehet belőle, de ha 30 évesen kezdesz dolgozni akkor is lehet még belőled, ha jól bedolgozod magad. Én nem értem miért kéne mindenkinek olyan nagy karrier? Akik ez miatt kárognak kérdezd meg őket h milyen karriert tudnak felmutatni? Miért kéne mindenkinek felsővezetőnek lenni? Te szereted a gyerekeket, jól elvagy velük, miért ne lehetnél óvónő, miért ne elégedhetnél meg ezzel? Attól semmi bajod nem lesz ha 30 évesen kezded a szakmát és nem 20.
2013. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
a tanitó néni nagyon jókat irt nagyon aranyos köszi:)hát igen "karrier"alatt itt azt értik h egyáltalán elhelyezkedniXD
2013. nov. 13. 17:45
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi gyereket nap mint nap ellátni, na az a karier! Nekem egy van de alig bírok vele. Én is inkább irigykedem , mert az én fiamnak sem lesz tesója, mert nem lehet sajnos!
2013. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
ha tisztességesen fel tudod nevelni öket akkor nem.
2013. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem szokványos, hogy egy 28 éves nőnek öt gyereke legyen. De ha el tudjátok őket tartani, a párodnak és neked is jó így, akkor meg kinek mi köze hozzá? Semmi kivetnivaló nincs se a bejárónőben, se a bébiszitterben, ha valakinek telik rá. Más hülyeségekre szórja a pénzét, ti erre költitek. A háztartást egy gyerek mellett is nehéz vezetni, öt mellett művészet. Neked az a munkád, hogy felneveld őket tisztességben, akinek ez nem tetszik, az elmehet a sunyiba :)
2013. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!