Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyerekem egy hete nem...

2 éves gyerekem egy hete nem hajlandó egyedül aludni. Csak 10 órakor alszik el, amikor mellette alszok én is Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kifárasztással, nyugtató teával, levendulával már próbálkoztam...
2013. nov. 13. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 20 hónapos de minden éjszaka egy kálvária vagy 2 hete. Ő is ugy alszik ujabban ha mellé fekszem. Ha megpróbálok elmenni rögtön sír, és kiabál, hogy anya. Én sem tudom mi lenne a megoldás de nagyon szeretném tudni.
2013. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van sajna :( 2éves múlt augusztusban a lányom és bár eddig 1szobában laktunk most új helyre költöztünk és itt van külön szobája,-nem tudom ott hagyni hogy egyedül aludjon...még a déli alvásnál sem,mert ha nem fekszem mellé vagy ha felébred és nem vagyok ott sír és kiabál,hogy anya...Úgyhogy a mi szobánkban alszik most is mint eddig.Ráadásul nálunk jön most a tesó,úgyhogy valamit ki kéne találnom,de tanácstalan vagyok :(((
2013. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!