Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alhat nagy ágyon egyedül...

Mikor alhat nagy ágyon egyedül a gyerkőc? Ti hogy szoktattátok át? Ott aludtatok mellette egy darabig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Leesésgátlósra gondolsz? Vagy sima gyerek ágyra?
2012. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerkőcöm 16 hónaposan került rendes ágyba (leesésgátló nélkül), de én sosem feküdtem mellé azért, hogy ne essen le, nem is esett soha. De eleinte tettem azért az ágy mellé plédeket és néhány párnát, hogyha legurulna, akkor puhára essen.
2012. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 18hósan kapta azágyát!A fej és a lábrész olyan 8 cm-vel magasabb,középen sima!Egyszer esett le,de nálunksokáig mellette volt a kiságymatrac!
2012. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 28. 06:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A lanyom most egy eves, múlt heten kapott leesesgatlos agyat.
2012. febr. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen a leeségátlós?Amin körbe van egy magasító?(Kb.10cm)
2012. febr. 28. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen nem körben van, hanem fejnél és lábnál meg van az oldala, középen pedig le tud jönni.
2012. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Különböző leesésgátlós ágyak vannak.

Ha nem akarsz fixet, akkor pl.:az Ikeában lehet kapni 2500 körül leesésgátlót, ami sok ágyra jó.

Ki lehet próbálni azt is, hogy eleinte a kiságyról szeded le az első rácsot és oda raksz leesés gátlót.

Nagyon gyerekfüggő, mert az Én fiam 3 éves és most is vándorlós.

Általában körbe járja az ágyat.


RS-ben lehet körbe leesésgátlósat venni (Dani vagy Máté), ahol csak egy fél hossznyi hely van a beszállásra.

[link]


Azt is érdemes figyelembe venni, hogy mennyire van az ágy a fal mellett, mert akkor utólag lehet azon agyalni hogy hogy az esetleg hideg fal miatt mit rakjon oda az ember.

2012. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!