Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hósom nem akar ellenni se a...

5 hósom nem akar ellenni se a kiságyban, se a játszószőnyegen, folyton kiabál, elégedetlenkedik, nincs el egyedül. Mit csináljak a helyzettel? Nem tudok folyton mellette lenni!

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd egyedül,majd megszokja,hogy egyedül is elfoglalja magát.
2011. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap lesz egy éves és most értünk el odáig hogy már eljátszik egyedül is.Addig még a mosdóba se tudtam kimenni tőle.Az én fiam ugyan azt csinálta amit a tiéd,néha megörültem,de hidd el könnyebb lesz.
2011. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze hogy nincs el, hisz tarsas leny, rajtatok kivul senkit nem ismer. Eloszor azert nincs el,mert nem tud mozdulni sem, igy elvarja, hogy szorakoztasd. Utana, mikor mar kezd mozogni, addigra jon a szeparacios szorongas. Most en itt tartok. De mar javul. 9,5 honapos. Mellettem jatszik, mar ki tudok menni wcre nyavikolas nelkul. Az lenne a baj, ha nem venne eszre, hogy mar 15 perce elhagytad a szobat. Meg nagyon kotodik hozzad, adj neki idot.
2011. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az enyém 10 honaPOS, UGYANEZT A KÉRDÉST FELTETTEM ANNO IDE, DE N MFOGADTAM MEG A TANÁCSOKAT HOGY HAGYJAM EGYEDÜL,. SAJNÁLTAM HOGY SIRT,ÉS DÜHÖS VOLTAM MERT SEMMIVEL NEM HALADTAM ITTHON. FELVETTEM ÉS FÉLKÉZZEL PROBÁLTAM MINDNT CSINÁLNI. ROSSZUL TETTEM, MOST 10 HONAPOS ÉS SZINTÉN ORDIT HA LETESZEM PEDIG MÁR MÁSZIK, FELÁLL MINDEN MELLETT, NÉHA ELESIK, UGYANOTT TARTUNK MINT 2 VAGY 6 HONAPOSAN.

TEDD LE NÉHA ÉS HAGYD EGYEDÜL AKKOR IS HA SIR.. MERT NEM LESZ KÖNNYEBB CSAK HA ELINDUL EGY KICSITR TALÁN.ÉN EBBEN REMÉNYKEDEM.

2011. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok türelmet nektek a továbbiakban és próbáljátok előszö 2 percre egyedül(persze mindig figyelni hogy ő ne vegyen észre)utána emelni az időt mindig csak pár percet.

Nekem bejött

2011. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj,felnevettem ahogy olvastam,hogy nem csak én próbálok meg fél kezemben egy babát tartva főzni,mosni,takarítani,pisilni :D Szerintem az egyik karom jóval hosszabb már,mint a másik :D Kitartást kívánok :)
2011. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából pár percig elvan a kicsi, illetve napszaktól is függ, hogy hány percig, de aztán kezdi a "cirkuszt" :(
2011. máj. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!