Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiam mióta rájött...

7 hós kisfiam mióta rájött hogy fel tud állni nem hajlandó aludni. Fog ez változni?

Figyelt kérdés

Eddig szépen kialakult alvása volt, délelött simogatással altattam, ebéd után egyedül aludt el a kiságyában, este vacsi közben bealudt.

Egy hete nem hajlandó aludni, vagyis alszik de mire elalszik túl vagyunk majdnem egy óra hisztin és síráson. Àllandóan hasrafordul, menne, vagy feláll a kiságyba és sir. A kezembe keapálózik, csapkod, azt se hagyja hogy simogassam. Ugye változni fog ez? Vagy marad igy? Babakocsiban meg azért nem alszik mert minden érdekli. Én mostanában amúgy is rossz passzban vagyok és ez is pluszban megvisel hogy ilyen sokat kell kínlódni vele.


2013. nov. 14. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fog változni ne aggódj! Most van abban a korban amikor nagyon érdekes a világ! Kis felfedezők. Pár nap és jobb lesz. Minden csoda 3 napig tart! :)
2013. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy egyedül! Nálunk is ez ment mindig, ha valami új mozgás jött a képbe. Kúszás, felállás, mászás, lépkedés, stb. olyankor napközben is csak hisztivel aludt el, és este, amikor a tápszer után simán bealudt, még sírva állt a kiságyban, pedig nagyon álmos volt. ilyenkor éjszaka még többet kellett kelni hozzá. engem is nagyon megviselt, de sajnos semmiféle praktika nem működött! :( Most 11 hónapos, mászik, a bútorok mellett lépked, két foga nő egyszerre, gondolhatod! Hetek óta szenvedünk, éjszakánként óránként kelek! Kitartás! Valahogy túl kell élni!
2013. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást! Akkor neked is kitartás kedves utolsó!
2013. nov. 14. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, pont ebben a cipőben vagyok én is, Máté is 7 hós, és ő se alszik, feláll, mászik, nyekereg....nekem mindenki azt mondja, hogy majd túllép ezen, szóval... :)
2013. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!