Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajlando lennel valtozni azert h megfelelj a parodnak? vagy ha nem fogad el olyannak amilyen vagy akkor inkabb tovabb allsz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pár dologról van szó, akkor igen, mert tudom, hogy ő is sok mindenre képes értem. De alapjában nem változtatnám meg az életfelfogásom, s mindennapi szokásaimat.
2011. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megfelelnem neki. Ha szeret, úgy szeret ahogy vagyok. Én sem várom el tőle, hogy megváltozzon. Ha változom is, akkor az nem azért van, mert "kényszerítenek", hanem mert a másik fél hatással van rám.
2011. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mivel úgy érzem hogy valószínű ő lesz az igazi, ezért igen, mert szeretnék neki tetszeni, a kedvéért leborotváltam a hónaljam :P 20/F
2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
soha senki kedvéért nem változnék meg. szó nélkül továbbállnék.
2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért szeressen mert olyan vagyok amilyen, ne azért, mert olyanra formált amilyenre ő akart... ha nem egyéniség kellett volna neki akkor nem engem választott volna :)
2011. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A hónaljborotválás egy dolog, de megfelelési kényszerben élni durva lenne.

Úgyhogy inkább tipli. De mire gondolsz konkrétan?

2011. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk komprumisszum keptelen par, aki csak az o igazat tudja elfogadni.Es mindig annak kell lenni amit o akar.

es a veszekedes elkerulese vegett inkabb rahagyod a dolgot.

en probaltam elfogadni a volt baratnomet olyannak amilyen, ez ment is egy ideig, vegul o lepett le.

23F

2011. ápr. 26. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig csak az van amit ő akar, az elég gáz szitu az akaratos delikvensre nézve. Általában az szokott ilyen lenni akit a szülei elkényeztettek, gyerekkorában a s*gge is ki volt nyalva és soha nem kellett megküzdenie semmiért. Egy ilyen emberrel én spec nem tudnék együtt élni, előbb-utóbb a fejére borítanám az asztalt, mert rühellem ha valaki hisztizik és kényeskedik, ráadásul még beszélni se lehet vele értelmesen a problémákról... Egy kapcsolat azon alapul h bizonyos dologban a felek meg tudjanak egyezni egymással úgy h mindkettejüknek a legjobb legyen.
2011. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A változás is sokféle lehet, szerintem akkor működik, ha rossz szokásokat hagysz el és próbálsz a jó dolgokban olyan lenni mint a párod. Én pl. a kólát "tettem le", a barátnőm szerintem nem is tudja, de én igen. :) Szóval lehet változni, és akárki akármit mond, az apróságok (is) számítanak.


21f

2011. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is rendkívül akaratos vagyok és hisztis a párom viszont rendkívül szabad elvű és nem tűri, hogy szabályozzák a legfontosabb számára a szabadsága és ugy gondoltam hogy tartós kapcsolatra alkalmatlan...de miattam/miattunk bebizonyította, hogy megéri! Mind2en próbáltunk alkalmazkodni bár ő inkább, sok vita volt és sok eggyet nem értés, de az évek során egymáshoz csiszolodtunk, pedig nayon különböztünk sőt a mai napig nem bírja elviselni a hisztimet, ezért próbálom visszafogni magam! Ha 2 ember igazán akarja egymást szerintem nincs akadály!


24/N

2011. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!