Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek cumival alszik el a...

Akinek cumival alszik el a babája, mindig felébred az éjszaka közepén hogy kell neki a cumi?

Figyelt kérdés
Az én babám már pár hónapja már átaludta az éjszakát, de mostanában minden éjjel felkel egyszer-kétszer. Ilyenkor meg szoktam etetni. De most elgondolkodtam azon, hogy nemrég kezdett igazán cumimániás lenni és lehet hogy nem is éhes igazán, hanem csak a cumi kell neki mert csak úgy tud visszaaludni. Szerintetek?
2009. nov. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom mennyi idős a babád, de az enyém is 2 hónapos koráig szépen átaludta az éjszakát, utána pedig egyre többször kel éjszaka, cumi ide vagy oda, mi használjuk az első pillanattól de éjjel nem elég neki, cicin alszik csak vissza. Nem tudom nálatok a cumi kell-e neki, próbáld ki, az lenne a jobbik eset.
2009. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne etesed éjjel,mert akkor nem tud pihenni.Ha cumival alszik el,akkor csak azt add neki vissza.
2009. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most 4.5 hónapos, és majdnem az elejétől cumizik, de úgy 1 hónapja csak a cumival alszik el napközben és este is. Kb azóta ébred fel éjszaka, és nagyon éhesnek tünik azért szoptatom meg, meg azért mert napközben elég keveset eszik mostanában. Miután visszaalszik fél óra múlva hallom hogy nyöszörög. Ezért gondolom hogy lehet a cumi kell neki. Nem szeretném ha megszokná hogy mindig adogatom neki a cumit egész éjjel, nem tudom mit lehet tenni ez ellen.
2009. nov. 17. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, tényleg nem jó éjjel megetetni? első vagyok, az én babám nem alszik másképp vissza, már mindent próbáltam. Nyolc-kilenc órát nem bír ki kaja nélkül, főleg ha anyatejes.
2009. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igyekeztem rászoktatni arra, hogy csak nappal kelljen neki a cumi, az esti elalvásnál nem adtam neki oda. Elég hamar megszokta. Most már ő is átalussza az éjszakát 2 hónapja és csak legritkább esetben etetem meg 6 óra előtt. Ha felébred, cumit adok neki, ha majd ott tartunk, leszoktatom róla. :)
2009. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy éves korig teljesen "normális", ha éjjel is esznek egyszer-kétszer a babák. Enyém is még eszik néha egyszer, mindjárt egy éves lesz. Máshogy nem lehet visszaaltatni, ráadásul tápszeres. Ilyenkor kb. 1 dl-nyit iszik meg.


Cumizik is kezdetektől, és hogy a kérdező kérdésére válaszoljak, nálunk az utóbbi két hónapban van, hogy ha kiesik éjjel a cumi a szájából, már nem sír fel, nem ébred fel rá, nem keresi.. hálistennek, mert előtte 5-6-szor is vissza kellett adjam.

2009. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én két prüntyőkém 2 éves korukig fel voltak éjszaka legalább 2-szer akár mit csináltam felébredtek egy kis tea néha cumi és már aludtak is, de nem estem kétségbe mert mióta megvannak a mai napig fel kelek hozzájuk és megnézem őket betakargatom megpuszilom már nem olyan mintha nem lennének pedig a kisfiam 9 éves a kislányom 6 éves és most várom a 3. babánkat. De 4 hónapos babát már nem jó etetni éjjel. Vacsira kell adni laktatót, bébiétel tejbegríz
2009. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!