Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már nem ébred babátok evés...

Ha már nem ébred babátok evés miatt, akkor még hányszor keltek egy éjszaka fel hozzá? Cumi miatt, felsír, foga fáj!

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk most foga még nem jön, alszik kb 6 hetes kora óta éjjel, még sosem keltem fel hozzá éjjel. Felébredni persze felébredtem, de sosem volt rá szükség, hogy "közbe avatkozzak" :) 3.5 hós. Majd ha jön a foga...
2009. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 15 hósak vagyunk, (tápszeresek), renderesen etettem éjszaka is 3 hós koráig, aztán, elhagytuk az éjszakai evést, no 3-9 hónapos kora között kb. 3X kelt fel összesen éjszaka, olyan jól aludt, hogy mikor én beteg voltam és éjszaka sokat köhögtem és fújtam az orrom, a babám meg sem rezzent(egy szobába aludtunk, külön ágyban), 9 hónapos kora óta a folyamatos fogzás miatt szinte minden második éjszak sirdogál, a cumi miatt kb. egy héten 2X sír fel, akkor vissza adom neki és tovább alszik. Remélem a fogzás hamar elmúlik mert főleg azért sír a drága. Különben már külön szobában van, és csak új felsírni többször hallom, de nem megyek át rögtön, csak ha már jól rákezdte, mert sokszor felsír aztán pár perc múlva vissza is alszik. Viszont mikor a foga miatt sír volt most többször is, hogy 1-2 órán át sírdogált, ki sem tudtam jönni a szobájából...
2009. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8,5 hós. A foga miatt nem sirdogált még éjjel, inkább délután fáj neki néha. Cumi miatt 6 hósan minden hajnalban sirt, megkapta és aludt tovább. Ez már ritka. Enni 6 hó óta nem eszik éjjel. Max egyszer kelek fel hozzá.
2009. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!