Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az autósülést akkor is cseréln...

Az autósülést akkor is cserélni kell nagyobbra, ha már eléri az adott súlyt-de még nem tud ülni? (9-18 kilósra)

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, hogy akkor is kell cserélni, hiszen valószinűleg azért van súlyban megadva a határ, mert addig biztonságos. Legalábbis én így gondolom...A nagyobb autósülések között is van olyan aminek dönthető a háta, biztos találsz megfelelőt.
2008. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk az első autósülésünk 11 kilóig volt szavatolt, és 75 centiig. ezt vészhelyzet esetén még 10 hónaposan is használtuk, mert az én fiam csak egy éves korában volt 11 kiló.

De a következő autós ülés is ugyanez a forma, csak éppen állítható a dőlés szöge a félig fekvőtől a függőlegesig.

Szóval akár le is cserélhetitek, de szerintem mire eléritek a súlyhatárt már fog tudni ülni.

2008. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
SZIA! SZERINTEM NYUGODTAN CSERÉLD LE! A SZÉLES VÁLASZTÉKNAK KÖSZÖNHETŐEN KAPSZ OLYAN ÜLÉST AMI DÖNTHETŐ, ÉS A PÉNZTÁRCÁDNAK IS MEGFELELŐ. VALÓSZÍNŰ HOGY A BABÁDNAK SEM OLYAN KÉNYELMES MÁR ÍGY UTAZNI HA OLYAN ÜLÉSBEN VAN AMI NEM AZ Ő MÉRETÉRE SZABOTT! CSAK MÉG NEM TUD SZÓLNI. HA ÍRSZ EGY PRIVÁT E-MAILT AKKOR SZÍVESEN MEGMONDOM HOGY MI HOL VETTÜNK ÜLÉST(OLYANT AMI MOST NEKED KELL) FILLÉREKÉRT. DE TERMÉSZETESEN ÚJAT!!!! SOHA NEM VEGYÉL HASZNÁLT ÜLÉST FŐLEG NEM IDEGENEKTŐL!
2008. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!