Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ajánlják az uszodába...

Mikor ajánlják az uszodába vitelt? Mennyi időt lehet a vizben?

Figyelt kérdés
3 honapos a kislányom és holnap elmennénk " pancsolni" egész nap ott lennénk, úszópelus ? vagy hogyan?

2013. nov. 15. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
igen... úszópelus :) húgom kislánya is 3 hónapos járnak babaúszásra... fél órás a "torna" :) nagyon élvezi a pici :) bár őszintén szólva azzal nem nagyon értek egyet, hogy egész nap ott legyetek... (hétvégére mentek szállodába? mert az más...) de neki azért napközben még a kiságya kéne... nem egy párás helységben lenni egész nap...
2013. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egy sima uszodàba ajànljàk hanem babauszàsra ahol sok előiràsnak meg kell feleljen a vìz. Egy közpancsoloba nem vinném...a sok idős belepisil meg gombàs låbbal is bemegy....gondold csak végig....ja és pont emiatt borzasztoan klóros vegyszeres.

Szoval babauszàst keress és oda vidd sztem. A kor jó 3hotol ajànljàk.

2013. nov. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végig gondoltam és van benne igazság, és nem is kicsi, végülis egy felnőtt ember is kap sűrűn ferőzést.. nem hogy egy baba.. majd jövö nyáron :) a babaúszáson ahol van külön medemce és tudom hogy csak a baabaúszásra van fenntartva azzal nincsen baj ? nem kaptatok fertőzést? mert most anyukám ezzel riogat ( eléggé paranoiás) de sokmindenben halgatok rá.
2013. nov. 16. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok... húgoméknak szombaton van a babaúszás, egy középiskola uszodájában... épp azért szombaton, mert péntek délután cserélik le mindig a vizet, ezért ők az elsők, akik belemennek másnap a medencébe... így nincs fertőzésveszély :) nem tudom te melyik városban élsz, de biztos találsz olyan helyet ahova el tudod nyugodt szívvel vinni :)körbe kell érdeklődni a lehetőségeket... (mi Győrben élünk)
2013. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenképp, én Kecskeméti vagyok.itt van külön babamedemce meg minden, de beláttam sürgetni akarta, a dolgokat, még nincsen itt az ideje az uszodának, babauszást majd decemberben nyáron meg majd egésznap :)
2013. nov. 17. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!