Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet, hogy ennyit...

Hogyan lehet, hogy ennyit eszik és mégis hízik?

Figyelt kérdés

Lányom 7,5 hónapos. Szerintem nagyon keveset eszik. Szépen hízik, de én mégis aggódom.

így néz ki egy napja:

reggel kb 9körül: 130-150ml tápszer

ebéd kb 12-13 között: félüveg bébikaja, ritkán megeszik 1-et

délután 2x eszik. kb 3órakor és 5körül, kevés gyümit 3kor, 5-kor pedig fél adag tejpép.

Vacsira megeszik 180ml tápszer

Nem kevés ez egy ennyi idős babának?

2460gr volt születésekor, most kb 7,5kg


2009. nov. 18. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A felnőtteknek is különböző az anyagcseréje. A férjem kb. háromszor annyit eszik mint én, mégse hízik, ha én annyit ennék, akkor már legurulnék a lépcsőn.

Ha szépen fejlődik, hízik, nem éhes, akkor neki ennyi elég.

2009. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ennyit eszik, de nem is hízik csak nagyon keveset. :( Most 3 hónap alatt 80dkg-ot, 7300g.

9 hónapos kislány.

2009. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő hízik, de nem sokat. A védőnő szerint ez elég. Én főként a tápi miatt aggódom, mert neki még naponta min. 500ml meg kellene ennie, de jó ha a felét megeszi. Eddig letudtuk még tejpéppel, de már azt sem adhatom neki mert tejallergiás-gyanús így "betiltották" az ilyeneket:(
2009. nov. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!