Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja állt fel a kisbabám...

Pár napja állt fel a kisbabám a kiságyban, azóta nem vagy nagyon nehezen tudom elaltatni. Meddig fog ez még így történni?

Figyelt kérdés

Eddig gyönyörűen elaludt, de mióta fel tud kapaszkodni a kiságyban, azóta hosszú félórák, mire el tudom altatni. Amit eddig soha nem kellett.

Megtanulja így is, hogy ha alvásidő van, akkor alvás van? Vagy ez már mindig egy hosszú program lesz? Hogyan tanítsam meg neki?


2009. nov. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ez ujdonság neki, max 1 hét és visszaáll a rend. Kitartás:)
2009. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem altattad ezután se tedd! Csak elrontod az eddig jól bevált módszert. A baba most élvezi,hogy fel tud állni de mint mindem,ez is 3 napos csoda neki.Lehet hogy egy kicsit nehezebben fog elaludni, de hagyd ott és így is el fog aludni magától.Mi már túl vagyunk ezen és hidd el minden megy magától mint eddig.Ha fáradt és álmos senki nem fogja tudni állva,lábon tartani.:-)
2009. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát Nálunk 3 hétig tartott, mire "feldolgozta", hogy ilyet is tud. :-)) Azóta újra alszunk.
2009. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

huh, köszönöm. Már azt hittem, hogy ez mindig így marad. Szegénykém nagyon elfárad a "hiszti" közben. De kitartani tudok, ha az kell.

Mégegyszer köszönöm!!

2009. nov. 18. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ölben ringatva altattam, de mióta felállt nem akart ölben megmaradni, ezért a mi ágyunkba magam mellé fektettem, mindig felült felállt, de megsimogattam a fejét és mondtam neki tedd a párnára a fejecskéd, letette úgy maradt kicsit, na ezt kb. 3 szor kell csinálni mert felláll, de utánna leteszi a párnára a fejét a fejem mellé és alszik szépen, majd átrakom a kiságyába.
2009. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!