Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Pelenkakérdés! Milyet...

SOS! Pelenkakérdés! Milyet vegyünk, ez mért nem jó? Hol van most jó áron amit ajánlotok? Hol lehet venni mintát? (kipróbálásra)

Figyelt kérdés

Röviden: Libero 1-es kicsi derékban is combnál is

2-es combnál jó,derékban teljesen összehúzva jó,de mégis kifolyt a pisi.és a derekánál azon az oldalon ahol fekszik ott volt vizes a ruha.kisfiúról van szó 4 hetes és 4 kg fölött van és kb 60 cm hosszú(jövő héten lesz mérés)

Nappal egy huzamban 4 órát sem bírt ki,alig volt benne,és vizes volt a ruha,éjszaka is dettó.

Lányomnál bevált annak idején a liberó de nem emlékszem meddig használtuk az 1-est és ő vékony baba is volt.Itt most nagy a pocó.És nem tudom befolyásol e valamit hogy fiú.

Eddig úgy néz ki nem érzékeny a bőre.Tehát bármilyen megoldás érdekel.Venni is bárhova elmegyünk,megyeszékhelyen élünk.



2013. nov. 16. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Márkaváltás.Azt mondják a Libero az a márka,amit el kell találni méretben,mert ha nem,minden kijön.Nekünk se vált be,elöl hátul nyakig pisi volt.

Nekünk Dada van,de Liberon kivül minden bevált,kivéve még a fehér tesco.Jó a Babydream,Dada,Toujours,Pampers is és a zöld tesco is.

Dada,Toujours bababoltokban van általában és olcsó is.

2-es méret kell nektek szerintem,nem 1-es,csak más márka,nem Libero.

2013. nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kisfiam van, szintén nagy pocakkal :-)

4 kg után kezdtül használni az aldis Mylove pelust (3-6), azóta is tökéletes, 1-2-szer folyt csak ki a kaki derekánál, amikor fullos mennyiséget produkált. Pisi soha, pedig termeli azt is rendesen. Éjszaka 6 órát is kibírt.

2013. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig Libero kb 10 órát kibírt nálunk!Éjszaka csak ha kaki van cserélek pelust

Utolsó:ezt a márkát hol lehet kapni?

2013. nov. 16. 09:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak napközben DADA van születése óta..de nagy kicsinek az éjszakát nem húztuk ki vele.Volt hogy 3x öltöztettem át, de volt hogy ágyneműt is cserélnem kellett évnek évadján.Végig próbáltam szinte az összes márkát..De vagy 3 hónapos koráig csak a zöld pampers vált be éjszakára.

Nálunk se volt baj a lányommal ilyen téren..Rá bármit ráadtam az jó volt..mondjuk sokkal dagibb is volt mint a fiam! :)

Az is fontos, hogy mikor pelenkázod a kukija lefelé álljon lehetőleg, különben simán kipisil a hasánál.. (volt példa rá nálunk! :D)

2013. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk a dada nem vált be minden kifolyt belőle.babylove,babydream szintén.a pampers vált be.kibír egy éjszakát(van hogy fél 10-ig alszik szóval kb 12 órát bír simán)
2013. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pampers 4-9 kg ig active baby, nekünk ez vált be libero egy kaki pelenka ducibb babóknak, mi is így jártunk mindig öltöztettem szegényt éjszaka is... kivágtam a kukába aztán az egész csomagot mérgemben
2013. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dada vált be nekünk és a babytime
2013. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampers Premium Care nagyon bevált.
2013. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az Aldi,Lidl,Rossmann saját márkás pelenkák jöttek be (az éjszakát is kibírják simán 10-12 órát). Nem tudom mennyire számít, de nekem is fiam van. :-)
2013. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aldi-babylove
2013. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!