Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet hogy minden...

Hogyan lehet hogy minden rendben az orvosok szerint, de megsem akar sem enni sem inni?

Figyelt kérdés
es hogyan lehet ezt idegileg birni tovabb,mert en mar nem sokaig birom...15 hos 9 kg.napi 100-max 300 tapot iszik,gyumi levet 2-3 dl,ennyi a folyadek bevitele 1 nap,szilard etel szinte semmi es megis jol van,nem beteges.lenyegebe a tapszer tartja eletben,probaltam mar ,h.nem adok tapot de akkor sem evett,sott meg fogyott is.barmit fozok barmit adok semmi nem kell,ez mar igy nagyon nagyon regen,de mar nem birom tovabb,mert nagyon aggodom,hiszen nem eszik sem hust sem zoldseg,sem gyumi,es az orvosok szerint minden rendben van.mit tudtok ehhez hozza szolni?
2009. nov. 18. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egészségileg rendben van, akkor ennyi..

Ha voltál gasztorenterológián, és ott is minden rendben van, nincs miért aggódnod.

Van baba, aki keveset eszik.

Lányom 17 hós, és 9,8 kg, tehát nem annyira nagyon kicsi a babád. Ha ennyi kell neki, és emelett is jókedvü, viádm, egészséges baba, akkor ennyi kell neki és kész.

Ha erőtelteted, csak még jobban megutáltatod vele az evést. Adj neki azt, amit megeszik, ha ez táp, akkor egyen több tápot-ha abból hajlandó többet enni.

2009. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

végre valaki hasonló problémával, mint én!!!!

az enyém 14 hónapos, és teljesen kivagyok.

nálunk is volt ezer féle vizsgálat és senki sem segít.

az enyém is tápszeren él, kb. fél litert iszik 4 részletben. ezen kívül vizet nem iszik, max. 20 ml, gyümölcslé semmi.

szilárd kaja szinte semmi, bármit főzök.

gyümölcsből max. körte---pár falat!

darabos kaját kiköpi, a tésztát, rizst, húsfalatokat kiköpi, a pépeset sem eszi.

m ost konkrétan nem ebédelt semmit, persze őrjöng.

kivagyok.

és ő nagyon beteges is, kap multivitamint, de mégis.

a gyógyszereket se tudom mindig beadni, mert nem iszik.

ha a kezébe adok valami, pl. banándarab, kifli, sajtdarab, csak játszik vele, aztán eldobja.

szerintem nincs egészen 9 kg.

mit lehet tenni????

2009. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Adnek en neki tobb tapot ha kellene de nem kell neki.CSak ez igy nagyon rossz hogy minden heten azon aggodom hogy ne foggyon!!

A masodik hozza szoloval egyutt erzek mert mintha en irtam volna,en is barmit a kezebe adok nem eszi meg eldobja,en cebiont es beres csppet adok neki.

2009. nov. 18. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbeszólok, nem lehet fogzással összefüggésben? Nekem a 14 hónapos fiam napok óta alig eszik. Reggeli egy-egy falat kenyér, az imádott almából is csak nyammog. Eddig ette a főzeléket, bármit adtam neki, most viszont egy-két kanálnál több nem megy. De ő még a tápszert sem issza meg. Hajnalban iszik 1,5 dl tejet. viszont nagyon duzzadt az ínye, látszik, hogy jönnek a fogacskák. Nem lehet, hogy ez a probléma? Tudom hogy sok mindent ráfognak a fogzásra, de ha tényleg nincs más baj, akkor lehet, azért nem eszik, mert fáj neki a foga? Drukkolok mindenkinek, hogy ne legyen a babája beteg, s gyorsan jöjjön meg az étvágya. Én is sírtam már emiatt eleget. Jobbulást mindenkinek
2009. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fiam volt ilyen "remek" étvágyú, 1 évesen csak a tápszert itta meg, aztán a tejet, szilárd, darabos ételt majdnem 2 éves koráig szinte nem evett, sem zöldség, sem gyümölcs, 1 éves korától vitamin készítményeket kap, h legalább vitamin hiánya ne legyen, anyám már azt mondta, kislányom, ez a gyereke éhen fog halni......8 éves lesz, és köszöni jól van.

Szerintem ne erőltess semmit, csak azt egye meg, amit megkiván, ami kell neki. Tudom milyen rossz, de mást nem tehetsz. Ajánj neki mindig amikor Te/Ti esztek, ha kell, elfogadja, ha nem nem, de soha nem erőltesd, és ne is lássa rajtad, h téged ez mennyire idegesít, mert akkor meg lelkileg fogja másként megélni ezt az evés dolgot.

Vitamint adhatsz neki, kérdezd meg az orvosod, én szirupot adtam neki.

2009. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam, én 2 éves koráig 2-szer vetettem vért, meg vittem uh-ra, nincs -e valami baja, azért nem eszik. De szerencsére kutya-baja sem volt.
2009. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!