Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok az 51. napomon és...

Ma vagyok az 51. napomon és megjött! Mitől késhetett ennyit? Januárban voltam hormon vizsgálaton ott minden rendben volt! Szeretném elkezdeni inni a teákat! Melyik jobb a málnalevél vagy a cickafark?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyanígy jártam, mint Te. Januárban voltam nőgyogyónál, minden ok volt, mondta is a doki, hogy akciózzunk, mert épp PÉm volt (jan 13 volt a menszim). Mondom király. Ittam abban a hónapban a cickát és a palástfüvet a PÉtől, sőt még gyógyszert is kaptam a dokitól (mert korábban volt dec-ben egy spontán vetélésem), hogy ha összejött a baba, akkor megmaradjon. Erre csak vártam, vártam semmi. Februárban a nemvárt napján barnázni kezdtem, így azt hittem megjön, abbahagytam a gyógyszert. Mondta a doki, ha abbahagytam, pár nap és megjön, ha nem jön meg baba van. Csináltam tesztet, negatív lett. És csak nem jött meg, teltek a hetek, mégegy teszt, negatív. És végül márc 6-án 51 napra jött meg rendesen, februárban volt a 3 napig tartó barnázás és semmi. Már épp mentem volna vissza a dokihoz, mikor megjött. Nem tudom mitől volt, vagy hormongond a tabi miatt, sokaknál olvastam, hogy a cickafark is kitolja a ciklust, de olyat is olvastam, hogy egyszerűen csak pihent a szervezet. Szóval nem tudom, mi volt, most a márciusi ciklusom 15. napját taposon és várom a peteérést. :) Ha nem lesz, vagy nem jön meg megint, irány a doki. Sztem várj Te is egy következő ciklust, nézd meg, hogy normálisan megjön-e és ha ott is gond van, beszél a nőgyógyászoddal.

A málnelevelet én most iszom - mert ugye a cicka nem jött be - és PÉtől majd a palástfüvet fogom - arról csak jót hallottam, de nem szabad napi 2 bögrénél többet inni! Remélem segítettem!

Üdv és sok sikert!

2009. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ittam a teákat (A ciklus első 14 napján a málnalevél, cickafark kombinációt, a ciklus második felében meg a palástfű, cickafark kombinációt. A málnalevél: méh tágító, a palástfű: méh összehúzó hatású, a cickafark: erősítí a méhet) nekem nem segítettek! 7 hónapja próbálkozunk, velem minden rendben, de ha ebben a hónapban sem jön a baba, akkor megyünk kivizsgáltatni a kiskatonákat! Sok sikert nektek!
2009. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!Sok jó dolgot leírtál!Majd írj hogy mi van veled!Akár privibe is!:)
2009. márc. 20. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!