Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mozgásfejlődés - Előre-hátra...

Mozgásfejlődés - Előre-hátra rugózás négykézláb, ülni fog utána?

Figyelt kérdés
Ebből a mozgásformából indul az ülés, vagy hogy kell elképzelni, mi történik majd? Hátrafelé már ugrál, csúszik, kúszik.

2013. nov. 16. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
nem, ebből a mászás jön. ezt úgy hívják, kutyázás.
2013. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki egyforma. A kicsink jóval előbb tanult meg járni, mint mászni.
2013. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, hogy ebből jön a mászás, mivel hátrafelé már megy is neki, na de az ülés hogy jön. Kiteszi a fenekét majd oldalra ebből a pozícóból vagy feláll és onnan ül le? Hogy tanula meg, h egyedül hogy kell felülnie?
2013. nov. 16. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ebből fog jönni az ülés és a mászás.


Pontosan úgy ahogy mondod, négykézlábon kiteszi oldalra a kis popsiját és így majd egyszercsak rájön hogy jéé lehet ülni :-)


Az én kisfiam épp ebben a szakaszban van, hogy kúszik, négykézláb kutyázik ezerrel ( a mászás még nem sikerül) és ma pl. megpróbálta oldalra kitenni a kis popsiját 2-szer is. Egyenlőre még nem sikerült neki mert először eldőlt, meg is lepődött, másodszor már gyors voltam és még mielőtt megint koppant volna a kis buksija gyorsan megfogtam :-)

2013. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Az én fiam ebből a pózból ült ki, és ülésből kezdett mászni, de van olyan baba, aki kutyázásból indul mászni, és utána tanul meg ülni. Változó.
2013. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! MEnt a zöld mindenkinek :)
2013. nov. 16. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam a kutyázásból felült elóször és csak utána mászott, a kislányom elöbb mszott és utna ült fel.
2013. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!