Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 10 hónapos babához egész...

Egy 10 hónapos babához egész nap beszélni kellene?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányomnál úgy érzem, hogy kevés vagyok neki társaságnak. Nem csacsogok neki egész nap, mert annyira nem vagyok csacsogós fajta, de énekelni szoktam, meg játék közben mondom neki mi micsoda. Ebben a járványos időben még a babaklubból is kiiktattuk magunkat, nem szívesen megyek most vele emberek közé. A fogzás miatt teljesen le van gyengülve az immunrendszere.
2009. nov. 18. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne hozzá egész nap beszélned? Kisfiam nagyon jól eljátszik egyedül, ha én netezek éppen vagy takarítok stb.
2009. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kisfiam tiz és fél hós. én sem beszélek hozzá egész nap.

nincs is rá időm. de ha ott van mellettem akkor mindig mondom neki hogy mit csinálok, meg hogy ő mit csinál.

szerencsére egész jól eljátszik egyedül is. így tudok főzni mosni takarítani.

2009. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát kötelezőnek nem kötelező beszélni egész nap a babához, én mégis azt teszem. Nekem a mosás meg a takarítás akkorra marad, amikor alszik. Ébrenléti időben midnid együtt játszunk, ha egyedül játszik is ott vagyok és beszélgetünk. Ez elég fárasztó, de már most annyira okos (gondolom ennek köszönhetően), hogy minden nap elámulok tőle, és ez nekem a világon a legnagyobb öröm. Tehát ha van energiád és türlemed hozzá, akkor sokat sokat beszélj hozzá.

2009. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!