Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öthónapos babám úgy üvölt ha...

Öthónapos babám úgy üvölt ha öltöztetem mintha nyúznák főleg ha overált adok rá. Mondokázunk, beszélek vele. Valami ötlet hogyan tudom hozzá szoktatni az öltözködéshez?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak babák, akik különösen nem kedvelik az öltöztetést. Nem nagyon tudsz mit tenni, Válassz olyan ruhadarabokat, amikkel hamar megvagytok. Gyorsan túl kell esni rajta. Persze mehet a móka-kacagás közben, de tapasztalatom, hogy amelyik nem bírja, az nem bírja... És idővel persze változik ez. No meg ki is tavaszodik majd. :)
2013. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok! A helyzet hasonló, csak 4 hónapos a lányom. Tegnap, amikor ráfektettem az overálra, sikítva ordított. Egyébként is utál öltözni, direkt nagyobb overált vettem, hogy ne legyen nagyon passzos, de sajnos a kar részek nem elég bővek és küzdünk rendesen. Én izzadok, ő üvölt és befeszíti a karját + markolja a bélést...
2013. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet. Üvölt, amikor az overallba bújtatom, és most már így a babakocsizást sem szereti.

Szintén öt hónapos.

Ez van, idővel megszokják a sok ruhát, a macerát. Csak hát nyáron születtek, amikor még néha elég volt egy body is a nagy melegben, ahhoz képest biztos, hogy nagy macera nekik ez az öltözködés.

Az enyém olyan mérges tud lenni, esküszöm azt hiszi, hogy szándékosan bántják olyankor. A védőoltásoknál meg sem nyikkant, az öltözéskor meg ordít!

2013. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bent meleg van, semmi kedve meleg ruhát húzni hát és ez tök érthető. 1 évesen majd magyarázhatod már (és 2-3 évesen már talán birkózni sem kell majd), hogy mindjárt kimentek a hidegbe és ott már jól fog jönni az overál, de most csak marad az "átesés" rajta, ahogy már írták előttem.
2013. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt hittem csak én vagyok megáldva egy ilyen öltözés utálattal rendelkező lánnyal. .. 7 hónapos és rekesztve sikít, amikor átér a feje a bodyn, vagy csak hozzá érek a kezéhez, h. belepréseljem az ujjba. feszíti a kezét, markolja belülről a rucit.. . már nem tudok rá elég nagy pulcsit venni, mert ami igazán rá való, azt tépkedi magáról. az overál meg.. . Pfffffffff! vörösre sírja a szemét, mire kiérünk az ajtón. már sétálni sem szeret. jó lenne tudni mikorra várható változás!
2013. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én 10 hósom is ordít!

Az első fiam is ilyen volt ennyi idősen!

kitartás

2013. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ma kivételesen nem volt ordítás. Mikor ráfektettem az overálra, elkezdtem fejhangon mondogatni neki, hogy "visítok" és halkan sikongattam hozzá. Nevetgélt közben. Amikor beletettem a babakocsiba, volt egy kis tekergés, de ott is "visítottam", persze nagyon diszkréten, hogy a szomszédok ne hallják. Remélem, holnap is bejön! :-)
2013. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de jó neked! nálunk ma is ment az üvöltés. ..
2013. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat. Próbálgatok hátha valami beválik.
2013. nov. 19. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!