Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban tehetek...

Hány hónapos korban tehetek egy kispárnát a babám feje alá alváshoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiam talán 1 éves múlt, de maximum másfél, amikor elvitte magának az egyik lapos kispárnámat. Azóta is azzal alszik. Szerintem amikor már látod rajta, hogy oldalt fekve nagyon billen a feje, akkor már lehet.
2013. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem!

Nagyon szépen köszönöm!!!!

:)

2013. nov. 19. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
A kislányom 3évesen kezdett párnával aludni, de az is csak egy kis lapos, 3cm magas szivecske párna (szív alakú kispárna, ő így hívja) volt. 1éve azon alszik.
2013. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, a kisfiam 3,5 éves és párna nélkül alszik.

A baba és gyerekszettekhez vannak azok a nagyon lapos, egyrétegű kis párnafélék (nem olyan, amibebele tud süppedni)- azt is inkább fogja vagy alváskor valahogy félretolja.

Szerintem nem kell feltétlenül a kicsinek párna.

Újszülöttnek, kicsi csecsemőkorban azért nem tanácsos, mert esetleg belefúródik az arca, nem tudja magát kiemelni és baj lesz- később sem létszükséglet, mert talán egészségesebb anélkül.

Ha úgy látod, hogy nyugodtan pihen, vidáman kel, akkor nem kell még sokáig.

Általában egy mintás, kedvenc kis párnahuzat is megteszi.

Gondolom még picike, nem beszlk, nem tudja elmondani, mit szeretne.

Szép napot.

2013. nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányom kb 2,5 évesen kezdett el párnát használni, azóta nagyon ragaszkodik hozzá, persze azt a lapos fajtát.

Ilyen párnája van:

[link]

2013. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van aki már egész pici kora óta párnához szoktatja a babáját.

Nekem 2 éves múlt a fiam és nem szereti az egészen lapos párnát sem.

Volt 1 idő mikor próbálkoztam hozzá szoktatni, de összetúrta maga alatt és erre sokszor felébredt, kidobálta az ágyából. Így ma már nem erőltetem...

2013. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy éves kora körül tettem be neki, de nem sokat használja, mert reggelre 180 fokban elfordul. :)
2013. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ezek szerint még bőven ráèrek ezzel!

2013. nov. 20. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!