Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 2 hónapos körüli baba...

Minden 2 hónapos körüli baba nehezen alszik el vagy csak az enyém valami módszer rá?

Figyelt kérdés

Kézben tartom már 1 órája mágsem alszik csak fészkelődik, cumit mindig kilöki csak akkor kezd el sírni ha nem adom be a szájába azonnal a cumit.

Amúgy nem sír most csak ha nincs a szájába cumi.

Ásítozik mélyeket pislog mégsem tud elaludni.



2013. nov. 19. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiam a mai napig ringatva vagy cicin alszik el. 2 hónapos kora körül ő is nagyon nehezen aludt el. Most, ha látom, hogy fáradt, és elkezdek vele sétálni, általában 10 perc alatt elalszik. Jövő héten lesz 5 hónapos.
2013. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam első perctől könnyen és magától alszik el. Most 1,5 éves lesz, így van most is. Nagyon babafüggő ez és korszakonként is változó lehet.
2013. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már túl fáradt és nem tud elaludni. Nekem ugyanez volt ennyi idősen. most elmúltunk 3 hónaposak és kb 3 hete nem várom meg, hogy lássam rajta, hogy álmos, hanem 1-1,5 óra ébrenlét után irány az ágy. Esténként meg már rászokott arra, hogy magában alszik el. Persze arra is figyelj, hogy most telihold van és nálunk sem megy már 2 napja az alvás. olyan sok minden befolyásolja őket...Kitartás! Viszont az 1 óra ringatás nagyon sok, erről valahogy le kell szoknotok.. tudom, könnyen írom!
2013. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Julie S ***** válasza:
Nálunk szoptatás közben is elalszik, vagy utána ölben, vagy magától is, ha leteszem. Mikor milyenje van. Vagy, ha épp rossz napja van, akkor kendőben magamra kötöm és ott tuti, hogy perceken belül alszik, én meg csinálom a dolgom közben.
2013. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szoktad hason altatni? Ha még nem, akkor érdemes megpróbálni. Kislányom ennyi idősen csak hason tudott gyorsan elaludni.
2013. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petera6 ***** válasza:
Ugyanennyi idős baba, ugyanezzel a promblémával. Én még nem találtam megoldást.
2013. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém is nehezen alszik el, délelőtt jobban, de délután pokol... Este viszont mint a kisangyal, csak lerakom szopttaás után, cumi a szájba és egy hang nélkül elalszik. éjjel sem nagyon kell visszaaltatgatni. Na de nappal főleg délután ha megszakadok sem alszik pedig álmos. Nálunk a babakocsiban jól bebugyolálás és kint altatás vált be valamennyire erre a problémára. Vagy a hordozókendő, de abban már csak fél órákat alszik. Ezt a problémát csak kinőni tudják mert az idegrendszer éretlensége okozza.
2013. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én közvetlen szopi után gimnasztikai labdán rugózva altattam el. Ha úgy is nyünnyögött, akkor beraktam a cumit a szájába és rugóztunk tovább. Sitty-sutty bealudt. :-)
2013. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!