Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Locoid-H kenőcs szteroidos?...

A Locoid-H kenőcs szteroidos? Mivel lehet kenni helyette az ekcémát?

Figyelt kérdés
1 éves babámnak ezt írták fel a Heim Pálban az ekcémájára. Nincs ráírva ezzel kapcsolatban semmi sem. Kaptunk még Bázis-C testápolót, gondolom az csak nem szteroidos. 2 és fél hete kenem, de semmit sem javul... Bár alapból nem vészesek a pöttyök. Sajnos még nem jöttem rá, h mire allerg iás. Shea vajjal lehet helyette?

2013. nov. 19. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A Heim Pálban szoktak felírni Elocomos kevert krémet, de a Locoid is szteroid. Ennyi idő alatt javulnia kellett volna. Nálunk amikor durva volt 2 hétig kentem a kevert szteroidossal, aztán a bázis már fenntartotta a tünetmentes állapotot, ha mindent betartottam:

-teljes tej és tojásfehérje mentes étrend (nekem is mert szopizik)

-zuhanyszűrő

-mosószer helyett mosódió, mosógolyó, mosószóda öblítő helyett ecet

- tartósítószereket és hozamfokozókat igyekszem elkerülni

-DM Ultrasensitív babaápolási termékei nagyon jók a testápolóhoz Decubal krémet szoktam keverni

Nálunk a sheavajtól durvább lett, csak 1 helyen próbáld ki, mert csúnyán elfertőződött és gennyes lett tőle.

2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az 1. írja

az ekcéma okát kell megtalálni, mert ha eényomod szteroiddal, attól még a szervezet nem gyógyul meg - ez mindig vmi tünete, nem maga a betegség


én szűz shea vajjal vagy kókusz/olivaolajjal szoktam kenni

2013. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam születésétöl ekcémás. Borzasztó száraz a böre. Mi is használtuk a lokoidot de nem sokáig. nekünk is a kavart elocomos kenőcs jön. be. Hálistennek egyre ritkábban kell. Az én kisfiamnak sujos tojás allergiája . Borzasztóan nézett ki szegény. Mintha csalánnal összevertem volna k.b. Mostmár fényévekkel jobb a böre, hogy minden tojásost kiiktattunk. Még egy kekszet sem ehet amiben lehet tojás.

Van egy nagyon olcsó zsírzó gyógyszertri kenőcs is mert alapbol száraz a böre. Ha kell nektek írj privit.Szivesen megírom az összetevőjét.

2013. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!
2013. nov. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!