Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2-3 ev koruli gyermekeiddel...

Porcukormókus kérdése:

1-2-3 ev koruli gyermekeiddel mennyi idot toltesz a szabadban es mikor?

Figyelt kérdés

Nekem egy 14honapos kisfiam es egy 2esfeleves kislanyom van. Szerencsere mindketten mar csak egyszer, 12 es 15or kozott alszanak.

Delelott ritkan jutunk ki, ilyenkor vegzem a hazimunkat. Viszont delutan mar olyan hamar lemegy a nap, h sokszor toksotetben erunk haza. Masfel-ketorat probalok veluk kint tolteni, tobb-kevesebb sikerrel..


2013. nov. 19. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt megyek ki, 10-fél 12 között, előtte megfőzöm az ebédjét, magunknak rendelek, mert ő tejfehérje és tojás allergiás, ennyi felé nem főzök. 2x járunk hetente foglakozásra (úszás és Kerekítő), délután alszik szintén fél 1-fél 3 között, 4 fél 5 felé kimegyünk 1 órára még. Nem minden nap, de hetente 2-3x és hétvégén biztos. 2 este nekem is kell, mert jógázni járok.
2013. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Időjárás és elfoglaltság függő. Ha nem kell főznöm, mert van előző napról, vagy időben kelünk és valami egyszerű kaját hamar összedobok, akkor lejutunk délelőtt is kb 1 órára. Délután pedig ébredés után, ami fél 4 körül van, szóval nálunk is besötétedik, mire hazaértünk. Ma délután jött össze 1,5 óra. Holnap ha jó idő lesz megyünk délelőtt is, mert este megfőztem...

20 hónapos a lányom

2013. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, megy-e a nagyobbik oviba. Heti 3-szor jár, jó messze van az ovi, 20-30 perc gyalog, és a mi városunkban gyakorlatilag nincs tömegközlekedés. Szóval ezeken a napokon 2x1 órát vagyok kint a kicsivel, és fele ennyit a naggyal, de ő kimegy az ovival is. Ha nincs ovi, akkor napi 1x1,5 órát délelőtt 10-fél 12-ig, illetve néha délután is, de amióta ilyen korán sötétedik, ez ritkul.

Szerintem praktikusabb délutánra időzíteni a házimunkát, és főzni is akkor szoktam másnapra, hogy délelőtt legyen idő levegőzni.

2013. nov. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, praktisabb. De az en gyerkoceim estig befordulnak, ha nincsenek delutan levegon. Es pont estere porognek fel.. Szoval nekik nagyon hianyzik a delutani kinti rohangalas. Az esti elalvasrol nem is beszellve; igy a kicsi 8kor mar alszik, a nagy is legkesobb 9kor lefekszik, de tegnap mar fel 9kor kerte, h vigyem el aludni. Hat azt azert nem banom! :)
2013. nov. 20. 07:14
 5/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves lesz a fiam, mi délelőtt megyünk 1-1,5 órát sétálni vagy játszóterezni. Este (délután) már nem megyünk, tök sötétben nem túl élvezetes.
2013. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves. Délelőtt 10-12 ig játszóterezés, vásárlás. Ebéd után alszik, akkor főzőcskézek, házimunkázok. Délután is kimegyünk egy- másfél órára, akkor a környéken bóklászunk.
2013. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 éves ovis fiamat egyszer kiviszik tízórai és ebéd között illetve hazafelé vagyunk 1 órát a játszótéren max. fél6-ig (ha az idő engedi és nincs különóra). Hétvégén 10-től ebédig szoktunk valami, legtöbbször szabadtéri programot beiktatni, majd a délutáni alvás és uzsonna függvényében még 1, max 2 órát - sajnos sokszor már a töksötétben, ha úgy alakul, hogy még "muszáj megfuttatni".
2013. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 13,5hós a lányom. Én elég sűrűn járok fogorvoshoz mostanában és délelött szoktam menni,agy én délelött sétálok a kicsivel,mert őt is vinnem kell magammal.Ezeken a napokon úgy 8-fél9től sétálok 11-12ig,mert elötte még akkor szétnézek városba,piacolunk,rossmann,posta stb.

Du nem tudok mikor menni igazán,mivel ahogy írod is hamar besötétedik már.Bár újabban 1-2kor már fel is kel 1órás déli alvás után,de nem szeretek vele du sétálni,mert de nyávog inkább itthon,a kocsiban meg el van.Én házimunkát délbe,ha alszik akkor végzem,meg du mivel akkor már úgyse tudunk menni sehová.Heti 1x a fogdoki miatt van nagy séta,ha barátnőmnek is úgy van a kicsi épp ébren,akkor is nagy séta van a városba,de ez 1x jött össze eddig.Boltba szoktam menni szintén délelött,de ez csak 1,5óra max.De ha nincs vásárolni való stb,akkor nem megyünk sehová.Mondjuk ez max heti 1-2nap.Szombaton este van a séta,mert barátainkhoz járunk át du és gyalog jövünk haza.Akkor van séta du is barátnőmmel és az ő babujukkal,meg hazafelé is később.Vasárnap is du van a séta inkább,akkor megyünk párommal közösen boltba.

2013. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Off! :)

Kedves Utolso! Es hogy viselkedik a kicsi a fogorvosnal, amig veled foglalkoznak? Nem bontja le a rendelot?

2013. nov. 20. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!