Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időt töltesz kint a...

Mennyi időt töltesz kint a szabadban naponta a gyermekeiddel? Nem kertes házban élők.

Figyelt kérdés
A jó idő miatt eddig kétszer kb. 1,5-2 órát voltunk lent a gyerekekkel (2,5 éves és 6 hónapos) minden nap. De úgy érzem, hogy a gyerekek ellátása mellett alig jut másra időm. Ti mennyit szoktatok kint lenni?
2011. okt. 8. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mi egyszer voltunk kint délelőtt 09-11-ig.hétkor feltettem a kaját,kilencig megfőtt.ebédre hazajöttünk a játszótérről.

délután is előfordult néha,hogy mentünk játszótérre,de inkább akkor vásároltunk,vagy nem mentünk sehova.most már bölcsis egy hónapja

2011. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi eddig délelőttönként voltunk lent, kb 9-11 között, ahogy az előttem író. De tegnapra voltam kiírva a kicsivel, és már nagyon macerás egyedül lemenni a naggyal. Most már délutánonként megyünk le, mikor apa haza ér, kb. két órát akkor is. De néha úgy érzem, hogy az lenne a jó, ha délelőtt és délután is lent lennénk.
2011. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hat.. ugy..delutan 2 korul lemegyunk, es van, hogy este 10kor erunk haza (bar ritkan, inkabb 7-8 korul)

ebben benne van a metrozas, hev, villamos (nagyon szereti ezekkel menni), jatszoter kinti, neha benti kalandpark, illetve az evés, meg minden :)

amig jo volt az ido, egesz nap kinn voltunk, most nem tudom hogy lesz

2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2,5 a nagy, 11 hós a kicsi. Mi kétszer kb. 1 órát sétálunk csak. Így sincs időm semmire, meg a kicsinek is kell a mozgás (hogy mászhasson itthon). Délelőtt változó, mikor megyünk, attól függ, főzök-e, elalszik-e a kicsi itthon, délután van, hogy csak fél órát "futkosunk" vacsi előtt. Így, hogy rövidülnek a nappalok, jön a rossz idő, lehet, h még kevesebbet fogunk menni. Egyébként mi ritkán játszóterezünk, mert akkor csak leül a nagy a homokban és játszik, ezt otthon is lehet, ha már kimozdulunk, megyünk is, van, hogy végig szalad :)
2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majdnem 3 éves, majdnem 1 éves.

Délelőtt 2,5 - 3 óra (kb 9-től kb délig), délután pedig 1,5 - 2 óra (kb 4-től kb 6-ig).

Alig van időm itthon bármire is. Reggel gyorsan főzök 9-ig. Amíg alszanak, gyorsan ruhákat pakolok. 3-tól 4-ig porszívó, felmosás (bár ez nem minden nap).

Néha rohanás az egész nap.

Amíg alszanak (kb 1-től kb 3-ig) én csak halk tevékenységet tudok folytatni, mert nincsenek ajtók, kicsi a lakás, még tüsszenteni is alig merek, fel ne keljenek.

2011. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!