Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapott valaki olyan értesítőt,...

Kapott valaki olyan értesítőt, hogy az újszülött kori anyagcsere szűrés alkalmával találtak valamit?

Figyelt kérdés
Most két hetes a baba a kórházban vették le a mintát. Volt valakinek ilyen? Mi lett utánna?
2013. nov. 20. 13:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
második gyerek és elsőnél nem volt ilyen...de köszönöm a válaszokat, megnyugtatott hogy ilyen sokaknál volt fölöslegesen kétszer
2013. nov. 20. 16:32
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért halkan megjegyzem, hogy megírhatnák szerencsétlen szülőknek, hogy pl értékelhetetlen volt a minta, vagy kevés volt a minta anyag, stb. ha nincs tényleg pozitív eredmény, hogy ne kelljen 1 hetet görcsölni az embernek.

Arra készülj fel hogy nem egyszerű levenni, és a gyerekorvosok sincsenek ebben a helyzet magaslatán. Nálunk is úgy volt, hogy a végén én is bőgtem, mert szétszurkálták meg nyomták a gyerek lábát. még 1 éves korában is látszott a sarkán a helye.

2013. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

naja...a levél alapján anyagcsere zavarra utaló jelet találtak..nem pedig értékelhetettlen pl...


lábán van egy elég nagy vágás...a sarkán...gondolom ott vették a mint a kórházban...

2013. nov. 20. 17:22
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi is így jártuk mint az előttem szólok csak annyi különbséggel hogy tőlem is vettek vért.Szerencsére nincs semmi gond.Ne aggódj minden rendben lesz!
2013. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Negatív lett az eredmény:)
2013. nov. 26. 14:09
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök neki :))


Ez nagy megkönnyebbülés nektek. Ünnepeljétek meg kicsit :)

Minden jót a picúrnak a továbbiakban is. Ugye milyen kis huncutok? Még fenekükön a tojáshéj, de hogy meg tudnak ijeszteni!

2013. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!