Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt ezzel a babájának a...

Árt ezzel a babájának a barátnőm? Vagy lényegében ezzel nincs semmi baj?

Figyelt kérdés

Barátnőmről lenne szó. Igazából nem értem, mi a célja ezzel, de mindegy. A szülést megindítattja a orvosával szándékosan, hogy karácsonyra meglegyen a babája, akkor lesz 38 hetes. Ő ugyanis kijelentette, hogy a karácsony nem hajlandó kórházban tölteni.


A másik pedig, hogy aznap, hogy kijött a kórházból, startolni családostól a szüleihez karácsonyozni, akik kb. 110 kilométerre laknak, kocsival szerinte ez kb. 1 óra 45 perc. Nem sok utazás ez kapásból, hogy még otthon sem volt a 3-5 napos baba? A férjével is összekapott kicsit ezen, mert a ő hármasban karácsonyzna inkább...


Ti mit gondoltok?



2013. nov. 16. 12:48
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
* startolni akar, kimaradt bocsi
2013. nov. 16. 12:49
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Az első kicsit fura, de 38 hetesen már nem olyan gáz beindítani a szülést, bár az furcsa, hogy az orvos ebbe belemegy. A másikkal viszont nem hiszem, hogy akkora gond van, annak az újszülöttnek aztán teljesen mindegy, hogy hova viszik a kórházból, csak nagy vendégjárásnak nem érdemes kitenni.

Azt meg, hogy hármasban vagy a nagyszülőkkel karácsonyozzanak, a férjével kell megbeszélni, ez csak az ő ügyük.

2013. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazából az ő élete és semmi közöm hozzá, csak a véleményetek érdekelne. Menségére legyen szólva, hogy legalább természetesen akarja szülni, ha összejön...
2013. nov. 16. 12:56
 4/20 anonim ***** válasza:
En jarni aluig birtam 3 nappal szules utan. Ulni meg gyotrelem volt a gatmetszes miatt. Raadasul a gyermekagyi verzes is kenyelmetlen, ugy utazni es vendegsegben lenni. Hat o tudja en biztos nrm mennek. Az inditast gondolom a doki tudja, ha o jonak latja, o a szakember.
2013. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor, azaz dec. 24.-én lesz 38 hetes? Tehát a kiírt időpont január 7, amikor már lezajlott minden ünnepi fityfiritty... Akkor miért nem kíméli magát, hogy kihúzza az ünnepeket? Áááhh, úgysem értem...
2013. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mert az is a "mániája", hogy a baba meglegyen karácsonyra. Egyébként ha összejön neki gátvédelme is lesz, akkor a kocsiban üléssel nem lesz baj.


Hát...

2013. nov. 16. 13:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem engedik haza őket azonnal? Mi van ha besárgul a baba, vagy ha van valami komplikáció. Ne legyen, de én arra koncentrálnék, hogy egészségesen megszülessen, és haza kerüljünk. Aztán jöhet a többi.
2013. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gátvédelmet tervez, szép, meg jó, de mi van, ha gátmetszés lesz belőle? És mi van, ha császár lesz belőle? Mozdulni nem fog tudni... Még ha le is jut vidékre az újszülöttel, hasonfekve fog zokogni a fa alatt, hogy fáj neki.... :/
2013. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk én császáros voltam, de hogy szülés után szenvedve a szoptatással meg minden hirtelen jött dologgal én nem karácsonyoznék az tuti... :)


Imádom a babám, de az első pár hét közérzet szempontjából életem legrosszabb időszaka volt... szóval én inkább ünnepelnék terhesen...



Nna de bocs, nem ez volt a kérdés... babának tuti nem tesz jót (nem is értem orvos hogy megy bele csak úgy) DE hatalmas/maradandó károkat nem hiszem hogy okoz, sőt mondhatni biztos vagyok benne, hogy nem...


... de ettől még hülyeség :) de ő tudja.

2013. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már betölti a 38. hetet valamikor 24-e előtt pár nappal, de annyira ezt már nem tudom. Rettenthetetlen, csak annyit, fájdalomküszöbe az egekben, volt pár műtétje, mert sportolt. Egyszer eltörte talán a kezét és észre sem vette, mert fájt neki ugyan, de nem zavarta. Szerencsére baj nem lett belőle, de akkor is.
2013. nov. 16. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!